На базі ЗОШ № 3 відбулася нарада-семінар учителів української мови та літератури
2 березня 2016 року на базі Глухівської ЗОШ № 3 відбулася нарада-семінар учителів української мови та літератури на тему "Твори малих жанрів, практика їх написання". Мета даного заходу: показати результати роботи вчителів-філологів із творчо обдарованими учнями та націлити їх на особливості підготовки дітей до написання творів малих жанрів. У роботі взяли участь учителі української мови та літератури міста Глухова, учні школи, а також запрошені поети-земляки М. П. Гурець та І. С. Колтакова. У літературній кав’ярні, у формі якої проходив захід, панувала затишна атмосфера дружнього спілкування та обмін творчим досвідом.Відкрила нараду-семінар завідуюча методичним кабінетом відділу освіти Глухівської міської ради В. Г. Дячкова, яка познайомила присутніх з програмою заходу та з результатами роботи вчителів міста з творчо обдарованими учнями, які представляли Глухів на рівні області та республіки в різноманітних мовно-літературних конкурсах та Всеукраїнській учнівській олімпіаді з української мови та літератури. Керівник методичного об’єднання вчителів-філологів Л.М. Кисленко познайомила всіх присутніх з умовами конкурсу-огляду навчальних кабінетів української мови та літератури. Про особливості роботи вчителів школи з обдарованими учнями у процесі підготовки до написання творів малих жанрів розповіла Н. І. Гончаренко, заступник директора з НВР Глухівської загальноосвітньої школи № 3.
На семінарі свої творчі доробки представили талановиті учні: Вікторія Євтушенко − переможець обласного конкурсу "Юний філолог", Софія Мітрова та Кирило Несмашний, багаторазові учасники і переможці різноманітних мистецьких та творчих конкурсів; любитель історії та літератури Костянтин Родченко, поети-початківці, учні 5-х класів - Анастасія Ананьєва, Валерія Сокол, Павло Федосенко, Ірина Плодиста.
Юні майстри слова не тільки показали результати своєї творчості, а й мали можливість повчитися у досвідчених літераторів, послухати вірші поетів-земляків із перших вуст. М. П. Гурець та І. С. Колтакова представили всім присутнім кращі зразки власної художньої творчості, дали мудрі поради талановитим та здібним дітям, подарували на пам’ять свої твори. Саме такі заходи, які об’єднують творчих особистостей різних поколінь, дають упевненість у власних силах обдарованим учням, наснаги вчителям-наставникам та справжнім метрам поетичного слова.
Валентина Василенко
Поділитися в соціальних мережах:
Знайшли помилку у статті? Виділіть слово/кілька слів та натисніть Ctrl+Enter