Новость из категории: Культура

«Весняні мелодії»

Весна… Пробуджується все живе, тріпоче і хвилюється в очікуванні дива. Весна… Вже сама згадка про неї будить у серці щемну радість, тривогу. Саме весною ми відзначаємо Всесвітній День поезії.

Поезія надихає, звеличує, штовхає на подвиги… Вірші найвідоміших поетів світу окриляють закоханих романтиків, запалюють відчайдушних любителів пригод, спонукають до боротьби за свої права. На вечір весняного поетичного настрою зібрались у бібліотеці першокурсники відділення правознавства Путивльського коледжу СНАУ. Це була добра, тепла зустріч за чашкою чаю з улюбленими поетичними творами. Декламували вірші Тараса Шевченка, Лесі Українки, Івана Франка, Олександра Блока, Володимира Маяковського, Анатолія Луговськогота ін. Така дружня атмосфера дає можливість студентам ще краще згуртуватися.

Завітала на свято і чаріна «Весна(Руденко Олена), яка принесла всім гарний настрій і прекрасний вальс у виконанні юнаків та дівчат(Довнара , а хлопці на чолі з кураторм Лисовим Віктором Івановичем приготували для дівчаток невеличкий весняний сюрприз – вербові котики. Звучали прекрасні весняні мелодії. Бібліотекарі підготували книжкову виставку поетичних творів на всі смаки. А ще цікаву гру: « Підбери рими», де треба було продемонструвати вміння римувати.

Тож всі спробували себе у ролі поетів і чудово справилися з завданням.

Юлія Смирнова, завідувач бібліотеки


Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter

Похожие новости