Новость из категории: Новости

Шанси і можливості для кар’єри в аграрному секторі

Хоч погода не радувала сонечком і теплом, та наш навчальний заклад зігріла своєю осяйною посмішкою та позитивом чарівна гостя.

Завітала на неофіційну зустріч зі студентами Путивльського коледжу Сумського НАУ колишня випускниця бухгалтерського відділення, а нині керівник проекту «Консультування України з питань аграрної торгівлі у рамках Угоди про поглиблену і усеосяжну зону вільної торгівлі (ЗВТ) між ЄС та Україною» Ольга Трофімцева, тема якої: «Шанси і можливості для кар’єри в аграрному секторі»

Пані Ольга 14 років мешкає і працює в Німеччині. Є експертом Німецької асоціації молочного господарства з питань міжнародної та національної стандартизації, доктор аграрних наук, а з березня 2016 року - керівник проекту «Консультування України з питань аграрної торгівлі у рамках Угоди про поглиблену і всеосяжну зону вільної торгівлі (ЗВТ) між ЄС та Україною».

А починалось все з маленького древнього Путивля, де вона навчалась на бухгалтеському відділенні Путивльського сільськогосподарського технікуму. Відмінниця, серйозна, допитлива студентка. Займалася спортом, вивчала англійську мову. Далі - навчання у Національному Аграрному Університеті України у Києві (НУБІП) на факультеті менеджменту ЗЕД, який закінчила з відзнакою. Ще будучи студенткою університету потрапила на практику до Великобританії.

Закінчивши вуз, залишилась у ньому працювати. Зі співробітника Інституту магістерських програм при НАУ за чорити роки виросла до асистента проректора з міжнародних відносин. Потім робота в якості куратора іноземних студентів університету ім. Гумбольдта в Берліні. Там же і захистила докторську дисертацію. Викладала аграрну політику в рамках проекту DAAD «Німецькомовний курс менеджменту в агробізнесі у Новосибірському Державному Аграрному Университеті»

Ольга має досвід роботи у якості наукового співробітника та в сфері агробізнесу і консалтингу, працює у міжнародних проектах, пов‘язаних з питаннями законодавства в аграрній сфері, управління якістю молока, методів аналітичного дослідження, формування стандартів та менеджменту якості впродовж всього виробничого процесу на рівні ISO/Codex Alimentarius/CEN/DIN. Координує співробітництво з партнерськими організаціями аграрної та молочної галузі країн Східної Європи.

Просто та невимушено відбулося спілкування зі студентами. Коротенько розповіла, як їй, звичайній провінціалці, вдалося досягти певного успіху. Наголосила на тому, що обов’язково треба знати іноземні мови, слідкувати за інформацією у світі агробізнесу і головне: нічого не боятись! Ольгу турбує доля коледжу, тому вона відкрита до співпраці. Цілеспрямованим, ідейним, прагнучим чогось досягти у своїй професії студентам готова простягнути руку допомоги.

Юлія Смирнова, завідувач бібліотеки Путивльського коледжу СНАУ

Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter

Похожие новости