Новость из категории: Информация

Молодіжна премія

До 01 вересня 2016 року Комітет Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму приймає клопотання про присудження Премії Верховної Ради України за внесок молоді у розвиток парламентаризму, місцевого самоврядування.

Але перед цим відповідні клопотання повинні надійти до Виконавчого комітету Глухівської міської ради.

Клопотання про присудження премії можуть подавати підприємства, установи, організації, молодіжні громадські організації. Премія присуджується громадянам України віком до 35 років, молодіжним та дитячим громадським організаціям. Щороку Верховною Радою України присуджується 10 премій, грошова частина яких становить 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян кожна.

До клопотання додаються відомості про кандидата на здобуття Премії, його особисті досягнення або досягнення відповідної громадської організації, рішення відповідного органу виконавчої влади, органу місцевого самоврядування, громадської організації, що висуває кандидатуру. До переліку документів додаються паспортні дані, ідентифікаційний код, контактний телефон та електронна пошта кандидата.

Інформацію щодо Премії Верховної Ради України за внесок молоді у розвиток парламентаризму, місцевого самоврядування можна дізнатися в організаційно-контрольному відділі апарату Глухівської міської ради та її виконавчого комітету (вул. Шевченка, 6, І поверх, кабінет №9) або за телефоном 2-40-69.

Документи приймаються до 31 липня 2016 року. Нагадаємо, з 01 січня 2004 року засновано Премію Верховної Ради України за внесок молоді у розвиток парламентаризму, місцевого самоврядування, яка присуджується особам, які активно сприяли процесам державотворення, розвитку парламентаризму та місцевого самоврядування, досягли значних результатів у вирішенні соціальних і правових питань.

Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter

Похожие новости