Новина з категорії: ---

ЗВІТУВАЛИ ДІЛЬНИЧНІ

Про роботу дільничних офіцерів поліції на території Глухівської територіальної громади прозвітував старший офіцер поліції ВП №1 (м.Глухів) Шосткинського РУП ГУНП в Сумській області Олександр МОРОЗ. 

ЗВІТУВАЛИ ДІЛЬНИЧНІ

За його інформацією, за минулий рік в цілому зменшилась кількість правопорушень. Було розглянуто 1783 повідомлення, зафіксовано 431 злочин. Серед нерозкритих залишаються 7 інтернет-шахрайств та 7 крадіжок майна. 
Дільничними офіцерами складено 1054 адміністративних матеріалів на правопорушників по місту Глухів. Серед них – за самогоноваріння, домашнє насильство, порушення правил торгівлі алкогольними та тютюновими виробами, хуліганство та зберігання наркотичних речовин.  

Більшу частину Глухова обслуговують 8 дільничних офіцерів поліції, всі сільські старостинські округи та частину міста – 4 поліцейських офіцерів громади. Під час війни всі вони постійно залучаються до несення служби на блок-постах. 

Міський голова Надія Вайло подякувала дільничним за продуктивну роботу та попросила у новому році продовжити максимально тісно співпрацювати з органами місцевого самоврядування у напрямку профілактики правопорушень.
 
Глухівська міська рада 


Поділитися в соціальних мережах:

Знайшли помилку у статті? Виділіть слово/кілька слів та натисніть Ctrl+Enter

Схожі новини