Новость из категории: Новости

Хода на Покрову: вшанували всіх

О дев’ятої ранку, чотирнадцятого жовтня, на День Захисника України, День Українського козацтва, 74-річчя створення Української Повстанської Армії та свята Покрови Пресвятої Богородиці близько трьохсот глухівських військових, ветеранів, членів козацьких осередків та громадських активістів розпочали свою традиційну урочисту ходу.

Розпочали від військомату, а зупинилися, перший раз, на вході до старого тюремного замку. З цього скорботного місця, де встановлено пам’ятний знак жертвам Голодомору, прокрокували до центрального Меморіалу, де віддали шану землякам, загиблим на фронтах Другої Світової війни. Наступним – останнім пунктом став монумент на честь Героїв Небесної Сотні. Там перед патріотичним загалом виступив член партії глухівської організації ВО «Свобода» Віктор РЕШЕТНЯК. У своїй промові він наголосив на важливому значенні патріотичних традицій саме сьогодні, коли Україна відстоює свою честь і незалежність на Донбасі, та необхідності об’єднання всіх державницьких сил.

Трохи згодом, тут таки, відбулося посвячення у козаки декількох новачків. Їх, як і належить, трохи відшмагали нагайками. Закінчилася хода урочистою церковною відправою за участю священнослужителів Української церкви Київського Патріархату. Також до урочистостей о восьмій ранку «свободівці» , молоді українські патріоти та громадські активісти відбули на Вознесенське кладовище – віддати пошану учасникам Української Повстанської Армії, котрі поховані там.


Вл. інф.Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter

Похожие новости