Новина з категорії: Статті

Дорогі глухівчани!

14 жовтня Україна святкує велике релігійне Свято Покрови Пресвятої Богородиці та День захисника України, який єднає людей багатьох поколінь, уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах її історії. Багато століть цей день відзначається ще й як День українського козацтва. Кожен народ вшановує людей, які присвятили життя мужній і надзвичайно відважній справі – захищати Вітчизну. Ми вітаємо тих, хто причетний до цього високого звання, звання єдиного для всіх: від вкритих сивиною й увінчаних нагородами фронтовиків до молоді, яка змушена сьогодні одягати військову форму, для того, щоб захищати нашу Батьківщину, рідні домівки!

Немає більш благородної місії, ніж захист свого народу, рідної землі. Ми пишаємося мужністю і відданістю синів і доньок України, які відстояли рідну землю у воєнні роки та захищають її суверенітет, територіальну цілісність і недоторканість на сході держави. Захист своєї Вітчизни від зазіхань з боку тих, хто намагається загрожувати державним засадам будь-якої країни - свята справа. Вона вимагає від людей сміливості, честі та відваги, дуже часто величезної самопожертви і колосальної самовіддачі. Шановні захисники України! Прийміть низький уклін і щиру вдячність за Вашу мужність, патріотизм, стійкість і силу! За те, що Ви дарували і даруєте нам та майбутнім поколінням мир та щасливе життя!

Дорогі глухівчани! Бажаю кожному з вас любові, добра, злагоди в родинах, підтримки близьких і рідних. Нехай приємним теплом зігріває ваші думки мирне та спокійне небо, а вдома на вас чекає злагода. Щиро зичу вам миру та спокою на нашій славній українській землі. І нехай на всіх нас зійде Божа благодать, а душі наповняться любов’ю, щирістю й всепрощенням, нехай наші серця єднає незгасне світло віри і в усьому нам допомагає високе заступництво Божої Матері!

З повагою, міський голова Мішель ТЕРЕЩЕНКО

Поділитися в соціальних мережах:

Знайшли помилку у статті? Виділіть слово/кілька слів та натисніть Ctrl+Enter

Схожі новини