Новость из категории: Новости / Новости с видео

Врятувати кожне життя! Воїни ЗСУ допомагають евакуювати тварин разом з працівниками притулку "Сіріус" + відео

Врятувати кожне життя! – саме з таким гаслом наші солдати підходять до вирішення проблеми евакуації тварин з зони бойових дій. На жаль, багато тварин все ще залишаються у зоні бойових дій та на тимчасово окупованих територіях.

Вони можуть бути у притулках, зоопарках, на вокзалах, вулицях або навіть замкнені у квартирах. У воєнних умовах тварини часто залишаються без їжі, води та можуть страждати від стресу, травм і хвороб, що може призвести до трагічних наслідків. Воїни намагаються надати прихисток кожній врятованій тварині, що часто перетворюється в справжню дружбу і допомагає пережити важкі для воїнів та їх маленьких побратимів часи.
Але, незважаючи на гірке розтавання, кожен захисник бажає для врятованих улюбленців кращого нового життя подалі від лінії фронту. Організації, які займаються порятунком тварин, роблять все можливе, щоб евакуювати якомога більше тварин з зони бойових дій. Але вони не можуть цього зробити самостійно і тут на допомогу приходять ЗСУ.
Сіріус — найбільший притулок для бездомних тварин в Україні. З 2000 року Вони стерилізують та знаходять постійний дім собакам і котам, допомагаючи гуманно вирішувати проблему величезної кількості бездомних тварин. 3,500 собак і котів знаходиться під опікою притулку.
Після початку повномасштабного вторгнення, коли постала проблема евакуації, активісти притулку на чолі з Олександрою Мезіновою – директоркою та засновницею "Сіріуса" не змогли залишитися в стороні.
«Ми намагаємося прилаштувати врятованих тварин в Німеччину, Польщу, Данію, якщо вже нема таких місць, влаштуємо в Україні, але подалі від зони бойових дій.» - зазначає пані Олександра.
 
Вл. Інф.
 


Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter

Похожие новости