Новость из категории: Новости / Происшествия

Глухівські правоохоронці вилучили півтони бражки та близько 120 літрів самогону.

В ході санкціонованого обшуку у мешканця Глухівського району правоохоронці знайшли не тільки самогонні вироби, а й 2 предмети схожі на шаблю та 50 капканів різного розміру. З ухвалою суду про проведення обшуку правоохоронці завітали до 45- річного мешканця Глухівського району. На момент візиту поліцейських, господарі саме готувались до процесу вигонки. Ціла кімната була обладнана під виготовлення самогону.

Тут правоохоронці виявили близько 570 літрів браги та самогонний апарат, який вже почав свою роботу. В іншій кімнаті поліцейські знайшли близько 111літрів розфасованого і готового до вжитку самогону.

Чоловік запевнив правоохоронців, що виготовляв для власних потреб, частувати гостей абоу якості ліків зовнішнього застосування. Крім того, правоохоронці знайшли 50 саморобних капканів різного розміру. Зі слів господаря таким способом він бореться зі щурами. Також натрапили на 2 предмети схожі на шаблю.Все знайдене правоохоронці вилучили та направили на експертизу. Відносно 45-річного господаря оковитої вже складено адміністративний протокол за ст. 176 КУпАП «Виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його виготовлення». За такі діяння законодавством передбачений штраф від 51 до 170 гривень. Профілактична робота в цьому напрямку триває.

Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter

Похожие новости