Новость из категории: Новости / Происшествия

Перші результати відпрацювання під умовною назвою «Самогонна точка»

Правоохоронці глухівщини притягнули до адміністративної відповідальності 11 осіб, які незаконно придбали, зберігали вдома самогон та вилучили близько 16,5 літрів саморобного продукту.

Перші результати відпрацювання під умовною назвою «Самогонна точка»

У сьогоднішній день на території держави почастішали випадки отруєння людей фальсифікованими алкогольними напоями, у тому числі виготовлені у домашніх умовах. На території Сумської області з початку року внаслідок отруєння сурогатами алкоголю та алкогольної інтоксикації померло 14 осіб, крім того 359 осіб, які зловживали спиртними напоями.

З метою посилення протидії самогоноварінню та торгівлі його продуктами, з 06.10.2016 року по 05.11.2016 року Національною поліцією проводиться відпрацювання території області щодо профілактики самогоноваріння, попередження та виявлення фактів торгівлі самогоном під умовною назвою «Самогонна точка». З початку проведення заходів правоохоронцями притягнуто до адміністративної відповідальності 11 осіб та вилучено та знищено близько 16,5 літрів самогону.

- Враховуючи ситуацію в країні ми попереджаємо про відповідальність за виготовлення, придбання, зберігання самогону та апаратів для його вироблення, а також продаж самогону та інших міцних спиртних напоїв домашнього виробництва. У разі виявлення таких фактів, правопорушники будуть нести відповідальність за ст. 176 або ст. 177 кодексу України про адміністративні правопорушення. А також звертаємось до громадян бути небайдужими та повідомляти про такі факти Глухівський відділ поліції за тел. (05444) 2-20-15 або 102. Запевняємо, що Ваше повідомлення не залишиться поза увагою. – начальник Глухівського відділу поліції Андрій Сердюк


Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter

Похожие новости