Новость из категории: Статьи

Чи варто незаконно зберігати зброю?

Незважаючи на те, що працівниками поліції постійно проводиться робота по виявленню та вилученню з незаконного обігу вогнепальної зброї, боєприпасів та вибухових матеріалів, окремі громадяни мають у власності незареєстровану зброю, та деякі з них навіть не підозрюють, що вони скоюють противоправні дії за які вони можуть бути притягнуті до відповідальності згідно чинного Законодавства.

На території області у тому числі і на Глухівщині з 1 по 31 липня проводиться місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів та вибухових речовин. З початку місяця до Глухівського відділу поліції здано 5 одиниць зазначеного «добра», з них міна часів Великої Вітчизняної Війни, 3 мисливських гладкодульних рушниць, а також дуло мисливської рушниці. Громадяни, які добровільно здали таку знахідку, відповідно до ч. 3 ст. 263 Кримінального кодексу України, звільняються від відповідальності.

Більше того, якщо вони добровільно здали до поліції мисливську вогнепальну, холодну, газову зброю, то в подальшому після оформлення відповідних документів у них є можливість зареєструвати цю зброю в особисту власність і використовувати її на законних підставах. Тому якщо у Вас є незареєстрована зброя, боєприпаси та вибухові речовини і ви бажаєте їх позбутися, просимо звертатися до Глухівського ВП за адресою: м. Глухів, вул. Спаська, 34, тел. 102, 2-20-15.

Глухівський відділ поліції


Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter

Похожие новости