Новость из категории: Информация

Про підтримку соціальної кампанії щодо ратифікації Стамбульської конвенції

До міського голови звернувся голова Сумської обласної державної адміністрації Клочко М.О. з листом від 07 листопада 2016 року № 01-37/7706 про підтримку соціальної кампанії щодо ратифікації Україною Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу з цими явищами (Стамбульська конвенція). У рамках кампанії створено три відеоролики щодо підтримки Стамбульської конвенції.

Про значення ратифікації Конвенції говорять прем’єр-міністр України В.Б.Гройсман, генеральний прокурор України Ю.В.Луценко, голова офісу Ради Європи в Україні Мортен Енберг, а також військовослужбовці-ветерани АТО та поліцейські. Напередодні проведення щорічної акції «16 днів проти насильства» (25 листопада - 10 грудня 2016 р. ) просимо підтримати кампанію та розмістити відеоролики (додаються), що мають статус соціальної реклами, на інформаційних ресурсах установ, закладів.

Директор центру В.В.БавикінаПоделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter
загрузка...
Нет комментариев к этой новости. Оставьте комментарий первым

Похожие новости

Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии. Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.
Авторизация с помощью соцсетей:
Авторизация с помощью Facebook Авторизация с помощью Google
загрузка...