Новина з категорії: Спорт

Команда ЗОШ № 6 перемогла у змаганнях з кросу серед школярів Глухова

Вчора в міському парку відпочинку відбулись змагання першості Глухівської міської територіальної громади з легкоатлетичного кросу серед юнаків та дівчат, учнів 6-7класів.

Змагалось 40 учасників на дистанції 500 метрів. Серед юнаків перемогу виборов Волков Денис (ЗОШ № 1), «срібло» дісталось Шарап Євгену (ЗОШ №6), Самусь Володимир (ЗОШ № 6) посів третє місце. Серед дівчат «золото» виборола Грищенко Тетяна (Баницький НВК), друге місце посіла Ященко Марія (ЗОШ № 1), «бронзовою» призеркою змагань стала Губатенко Валерія (ЗОШ №6).

В командному заліку першість Глухівської міської територіальної громади та перехідний кубок виборола команда ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6, друге місце виборола команда ЗОШ № 1, третє місце посіла команда Баницького НВК. Вітаємо спортсменів з гарними результатами, бажаємо успіхів та підкорення спортивних вершин!