Новость из категории: Культура

День Гідності та Свободи

21 листопада українці відзначаючать День Гідності і Свободи, вшановують памʼять тих, хто поліг у боротьбі за українську державність та цілісність. Свято нове, але воно нікого не залишає байдужим, адже всі памʼятають криваві події Майдану, Небесну Сотню, а зараз доводиться відстоювати територіальну цілісність на сході нашої країни, де гине цвіт нації. У Професійно-педагогічному коледжі Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка цей день був насичений подіями.

Члени студентського самоврядування випустили газету «Нехай святиться у віках в борні здобута Україна!». Важливою подією цього дня для студентів та педагогічного колективу була зустріч з воїнами 16 батальйону, що прибули із зони АТО в наше місто. У фойє коледжу солдати організували виставку сучасної зброї. Усім було цікаво поспілкуватися із загартованими в боях патріотами. Приємно було відзначити, що не зачерствіли серця воїнів.

Студенти під керівництвом викладачів Тетяни Ювченко, Оксани Сидоренко та Оксани Сороки підготували виховний захід у формі години памʼяті «Герої не вмирають... Просто йдуть...». Присутніх привітав зі святом директор коледжу Олександр Ребченко, від гостей виступив командир 16 батальйону з позивним Канада. Звучали поетичні рядки у виконанні Катерини Ткачової, Насті Могилевської, Аліни Звягольської, торкнулися душі присутніх пісні у виконанні Вікторії Дещенко, Романа Маханькова, Сергія Бутка, Наталії Шкондик, Діани Мальчевської, виступив танцювальний колектив дівчат 31До групи. Переглянули відеоматеріал про криваві події на Майдані, вшанували памʼять усіх загиблих за Україну хвилиною мовчання. Уже стало традицією запрошувати до коледжу учнів загальноосвітніх шкіл міста. Не стало вийнятком і це свято. Учні 3Б класу ЗОШ № 2 зі своєю вчителькою Маргаритою Суровицькою прийшли поспілкуватися з воїнами АТО та підготували пісню «Мир на землі», з якою виступили на концертній програмі.

Учасниками заходу стали працівники районної бібліотеки. Ніна Шубнікова організувала тематичну виставку літератури «Героїзм, який стане прикладом для наступних поколінь...», ознайомила присутніх зі змістом книжок та статей з періодичних видань. Прозвучали заключні слова ведучих Івана Москаленка та Катерини Шаман, а розходитись не хотілося. Усіх проймало почуття гордості за наш український народ, за його мужніх синів та дочок, за те, що ми теж українці.

Від педагогічного колективу та студентів професійно-педагогічного коледжу висловлюємо слова вдячності солдатам 16 батальйону за активну участь в національно-патріотичному вихованні студентської молоді.

Зоя Туряниця, заступник директора з навчально-виховної роботи Професійно-педагогічного коледжу Глухівського НПУ ім. О. Довженка

Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter
загрузка...

Похожие новости

загрузка...