Новость из категории: Новости / Происшествия

Спустошив рахунок тяжкохворої глухівчанки

П’ять з половиною тисяч гривен зняв з банківського рахунку 35-річної хворої на онкологію жінки невідомий зловмисник, випитавши у реквізити її картки. Ошукана розповіла поліції, що, важко хворіючи, потребує тривалого лікування та чималих коштів. Сподіваючись на небайдужих людей ,вона розмістила в Інтернеті оголошення про збір коштів, де вказала й номер своєї банківської картки.

Дуже зраділа, коли на її мобілку зателефонували з повідомленням про намір перерахувати 5тис. грн. Щоправда співбесідник, який представився працівником банку, попередив про необхідність збільшення кредитного ліміту, запропонувавши виконати кілька операцій з картою. Вона, звісно, виконала всі інструкції «банкіра», а перевіривши згодом баланс рахунку, побачила, що той не лише не поповнився, - з нього зникли навіть ті п’ять з половиною тисяч, що були там раніше.

Зрозумівши, що стала жертвою шахрая, вона звернулась по допомогу до поліції. Наразі там відкрито кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 190 КК України (шахрайство), та розпочато пошук афериста.

Правоохоронці вкотре застерігають громадян не повідомляти за жодних обставин секретні коди банківських карток, та з СМС-повідомлень. Пам'ятайте: для проведення будь-яких банківських операції потрібна особиста присутність у відділені банку.

Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter

Похожие новости