Новость из категории: Статьи

Секрет її перемоги

Отже, четвертокурсниця факультету педагогіки та психології ГНПУ ім. О. Довженка Єлизавета НЕЩИМНА стала переможницею національного етапу «Кращий студент України – 2016». Як і обіцяли, представляємо читачеві інтерв’ю з нею.

16-18 грудня студенти з 9 областей україни з`їхалися до Cум, де провели низку громадських заходів від студентської республіки, та визначилися з кращими у своєму студентському активі.

- Як все відбувалося?

- У сесійній зали облради учасників привітали лідер «республіканців» Павло ВІКНЯНСЬКИЙ, міський голова Олександр ЛИСЕНКО, заступник керівника ОДА Микола ПОДОПРИТОРА та студентський президент України-2016/2017рр. Михайло АНАНЧЕНКО.

Потім урочисто відкрито масштабний просвітницький проект – громадянський лекторій «Гуманістичні цінності як шлях до цивілізованого суспільства». Другий день – дискусії, практичні заняття з модернізації військово-патріотичного виховання, далі - Форум студентської соборності, з обговоренням буденних проблеми молоді.

І ось – найцікавіший, мабуть, момент – фіналу конкурсної програми «Кращий студент України-2016». Там визначалися найкращі у номінаціях аналітиків, громадських діячів, медійників, науковців, спортсменів. Ну а щодо висновків за комплексною характеристикою, не хочу себе хвалити ( відчувається, що ніяковіє – співрозмовник). Зазначу лише, що цього року, вперше за всю історію проведення таких конкурсів журі вирішило присудити головну перемогу двом учасникам: мені та Родіону Дєдкову з Херсонської морської академії.

- Чим зачарувала журі, окрім своїх так нечасто поєднаних у одній особистості слабкої статі інтелектом, жіночою вродою і скромністю?

- Дякую за комплімент. Взагалі, наш конкурс включав три складові: презентацію соціального проекту, розкриття свого таланту у певній мистецькій царині, і т. зв. візитку. З усього цього найбільше ціную свій проект, що стосувався формування громадянина у дошкільному віці. На другий вид програми підготувала уривок з довженківської повісті «Україна у вогні». Спочатку почувалася не надто комфортно, зібралася, заспокоїла себе, налаштувала на бойовий лад – а потім мене немов осяяло: тут, мабуть, просто треба бути самим собою, і моя програма – власне, ніяка не програма, а просто те, чим займалася у виші всі чотири роки свого навчання… Тож заспокоїлася, і – просто була такою, яка є насправді. Ось він, не знаю – чи короткий, чи навпаки - довжиною у декілька років - шлях до перемоги.

Бесіду вів Андрій КоваленкоПоделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter

Похожие новости