Новость из категории: Спорт

Обласний форум з військово – патріотичного виховання

Обласний форум з військово – патріотичного виховання 16-17 червня в м.Суми проходив обласний форум з військово-патріотичного виховання за ініціативи та сприяння управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації, в якому прийняло участь близько 50 учасників з міст та районів області, які займаються військово – патріотичним вихованням молоді.

Місто Глухів представяли вихованці клубу "Мужність" - Перепльотчикова Вікторія, Небилиця Дмитро та Шовков Олександр. Метою було знайти загальну концепцію військово-патріотичного виховання, зліпити єдиний напрямок роботи в області. Перший день форуму розпочався з розмови про стан військово – патріотичного виховання молоді в області, в якій взяли участь голова Сумської обласної ради – Семен Салатенко, заступник голови Сумської обласної державної адміністрації - Микола Подоприга, начальник управління молоді та спорту – Дмитро Лантушенко , спеціаліст освіти та представник корпусу миру – Джеріка (слухач), потім була робота в секціях ("Джура", " Коловрат", військово-тактичний напрямок та тактична медицина). Наступного дня учасники форуму презентували презентації організацій, зокрема переглянули СОЦ ВОТ ВПВ, та грали в гру, котру розробили за для кращого вивчення свого краю – Сумщини.

Цей форум був лише першим етапом , другий етап відбудеться у серпні на якому кожна с команд повинна продемонструвати свої проекти, щодо об'єднння зусиль у цьому напрямку та патріотичного виховання в цілому. Всі учасники форуму отримали сертифікати.

М.Плотницький


Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter

Похожие новости