Новина з категорії: Новини / Спорт

Міський фестиваль «Тато, мама, я - спортивна сім`я»

До Міжнародного Дня сім`ї на Глухівському міському стадіоні «Дружба» 12 травня відбувся захід міський фестиваль «Тато, мама, я - спортивна сім`я», в рамках якого проведені спортивні змагання серед сімей міста. У змаганнях взяли участь 7 сімей: Чучваги – ЗОШ №1, Юдіни – ЗОШ №2, Гришини - ЗОШ №3, Кириченко – ЗОШ №4, Нікіфорови ЗОШ №5, Троши ЗОШ №6, Шевченко– школа – інтернат, в складі: мами, тата та дитини молодших класів.

До програми змагань входило 7 різноманітних естафет та конкурсів, в яких учасники показали майстерність, спритність, кмітливість та спортивний азарт. На заході були присутні: секретар Глухівської міської ради Олена Демішева, начальник управління соціального захисту населення Лариса Громак, начальник відділу освіти Людмила Васянович, начальник відділу молоді та спорту Михайло Плотницький, директор Глухівського міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Віталіна Бавикіна, директор міського центру фізичного здоров`я населення «Спорт для всіх» Віктор Олофінський. Сімейні команди та гостей свята привітала секретар міської ради Олена Демішева. З музичними вітаннями виступили хореографічний колектив «Капітошка» керівник Юлія Чуга та вихованка школи мистецтв Цибіна Анастасія.

Об’єктивність суддівства на кожному етапі змагань забезпечувала суддівська колегія, яка складалась з головного судді – викладача фізичного виховання агротехнічного інституту ім С.А.Ковпака СНАУ Віктора Гололобова та суддів: директора міського центру фізичного здоров`я населення «Спорт для всіх» - Віктора Олофінського, викладачів фізичного виховання агротехнічного інституту ім С.А.Ковпака СНАУ: Івана Поцелуєва та Вадима Середи. Ведучою свята та забезпеченням задорного настрою була вчитель початкових класів ЗОШ № 6 – Олена Карпицька.

Оперативно висвітлювали результати конкурсів до глядачів секретарі змагань: головний спеціаліст відділу соціальної роботи Глухівського МЦСССДМ – Тетяна Разіна та фахівець із соціальної роботи Глухівського МЦСССДМ – Олена Муха. Забезпечили належні умови для проведення цього заходу начальник відділу соціальної роботи Глухівського міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Олена Юденич та головний спеціаліст відділу освіти Марина Колоша.

В цікавій та напруженій боротьбі переможцями стали: І місце - сім’я Кириченко, ЗОШ № 4, ІІ місце – родина Нікіфорових, ЗОШ №5, ІІІ місце – родина Гришиних, ЗОШ № 3. З вітальним словом до учасників свята звернулись директор Глухівського міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Віталіна Бавикіна та директор міського центру фізичного здоров`я населення «Спорт для всіх» Віктор Олофінський, які вручили подарунки, солодкі призи та грамоти Глухівської міської ради.

Поділитися в соціальних мережах:

Знайшли помилку у статті? Виділіть слово/кілька слів та натисніть Ctrl+Enter

Схожі новини