Новость из категории: Новости / Новости с видео

За законом людської доброти (відео)

Зранку п’ятого травня на стадіоні «Дружба» панувало дійсно святкове пожвавлення. На південному секторі, під ласкавими промінчиками весняного сонечка, відбувалися змагання з нагоди Міжнародного Дня захисту прав інвалідів.

На десяту ранку тут зібралися представники майже трьохтисячної глухівської спільноти людей з обмеженими можливостями та їхні добрі помічники: бізнесмени, представники влади, депутатського корпусу, керівники соціальних установ. У вступному слові ініціатор заходу – відомий літератор, депутат міської ради Петро Товстуха, який сам багато років мужньо долає фізичні проблеми, пов’язані з інвалідністю, зазначив наступне:
- У Глухові людині з фізичними вадами особливо важко: немає нормальних доріг, ліфтів, майже відсутні пандуси. Тим не менше, ми намагаємося жити нормальним, повноцінним життям. Маленьке свято на стадіоні якраз і має ще раз довести, що ми прагнемо й здатні бути повноцінними членами суспільства.

Від начальника міського управління соцзахисту Лариси Громак присутні довідалися про історію самого Дня, започаткованого 1992р. відразу в 17 європейських країнах та про забезпечення належних умов життя інвалідів. Їх, до речі, також неодноразово закликали бути мужніми, наполегливо працювати над собою: «Хто бореться, долаючи свою неміч, стукає у двері – у того є шанс».

Загальний підсумокпідвела секретар міськради Олена Демішева:
- Люди з вадами фізичного розвитку за своєю суттю такі ж, як і ми з вами. За законами людської доброти треба робити все можливе, щоб вони це усвідомлювали: забезпечувати нормальні умови існування, ставитися до них з усією увагою й сердечністю. Звучали слова подяки й на адресу тих, хто надає матеріальну допомогу глухівським інвалідам: Сергія Бушнєва, Федора Шутка, Тетяни Михайлик (була присутня на святі) Бориса Москаленка, Сергія й Олександра Буйкових.

Усі вони, до речі, подбали про нагороди та частування учасників змагань, а міський відділ культури – про концерт за участі відомих глухівських виконавців Володимира Соломенного та Ганни Цибіної. Ну, і, звичайно, цієї теплої погожої днини на зеленому газоні футбольного поля й біговій доріжці вирували неабиякі спортивні пристрасті: юнаки змагалися в піднятті гантелі та за шахівницею, а дітлашня захоплено долала імпровізовані перешкоди на «Веселих стартах». Було добре усім.

Вл.інф.Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter

Похожие новости