Новость из категории: Информация

Про призов громадян на строкову військову службу

Про призов громадян на строкову військову службу на території міста Глухова та Глухівського району у травні – червні 2016 року

Про призов громадян на строкову військову службу

На підставі Закону України "Про військовий обов’язок  і військову службу”, Указу Президента України від 29 березня 2016 року № 122/2016 "Про строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців у 2016 році" Н А К А З У Ю:

1. З  5 травня  по 30 червня 2016 року провести призов громадян на строкову військову службу на території міста Глухова та Глухівського району.

2. Явці на призовну дільницю Глухівського об’єднаного міського військового комісаріату для призову на строкову військову службу підлягають  всі громадяни України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу. Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою: м. Глухів, вул. Києво-Московська 31 в зазначений час з документами, що вказані в особистих повістках.  Громадяни, які не отримали особистих  повісток для призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути в Глухівського об’єднананонго міського військового комісаріату не пізніше 15 травня  2016 року, маючи при собі документи, які засвідчують особу.

3. Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території м. Глухова, Глухівського району, зобов’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися у районний військовий комісаріат для проходження призовної комісії.

4. Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно з чинним законодавством.

5. На підставі Закону України "Про військовий обов’язок і військову службу" керівники підприємств, установ, організацій та навчально-виховних закладів, незалежно від підпорядкування і форм власності, зобов’язані викликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовні дільниці.

6. Контроль за виконання наказу залишаю за собою.

7. Наказ довести до особового складу Глухівського об’єднаного міського військового комісаріату, керівників підприємств, установ, організацій та учбових закладів на території м. Глухова та Глухівського району.


Військовий комісар Глухівського об’єднаного міського військового комісаріату підполковник О.В.ХРОЛЬ

Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter

Похожие новости