Новость из категории: Новости / Новости с видео

Щорічний патріотично - спортивний похід (відео)

В м. Глухові функціонує багато спортивних секцій та інших закладів по роботі з молоддю. Але є люди, які тільки завдяки своєї поваги та авторитету спромоглися згуртувати біля себе дитячо-юнацьку спільноту міста. Одним із таких людей є тренер з ушу Тарас Горобець. Ця людина не тільки проводить заняття з юними спортсменами, але і кожного року проводить заходи воєнно-патріотичного та спортивного спрямування. Ось і цього року з 29 квітня по 4 травня велика кількість молоді міста вирушила в похід.

Основна мета заходу - популяризація дитячо-юнацького, молодіжного патріотичного руху, виховання в юнацтва та молоді національної свідомості, історичної пам’яті, громадянської позиції, патріотизму. В заході прийняли участь юнаки та дівчата шкільного віку , а також студентська молодь яка приїхала під час травневих свят. Умови проведення заходу були приближені до «бойових»: марш-бросок 15 км до місця дислокації, польова кухня, постійні тренування та випробування. Як казали самі учасники походу, на протязі 4 суток лише 3-4 години було відведено на сон. Але всі ці випробування тільки загартували молодий організм юнаків і дівчат, виховували в них силу духа і як бонус тут знаходять найкращих друзів. А обряд посвячення в учасника походу на довгі роки залишить незабутній відбиток в пам’яті дітей.

Проведення всіх цих заходів підтверджує, що підростаюче покоління в майбутньому спроможне дати достойну відповідь на всі виклики, які постануть перед нашою державою.

Роман МатющенкоПоделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter

Похожие новости