Новость из категории: Спорт

Чого потребує глухівський спорт

Перспективи розвитку фізкультурно-спортивної галузі минулої середи стали предметом жвавого громадського обговорення.

Фізкультурно-спортивний актив Глухова, зібравшись цього дня практично повним складом у великій залі міськради, мав визначитися з кандидатурою майбутнього керівника відділу молоді та спорту. Втім, ніхто не став зациклюватись на суто організаційних питаннях. Досить швидко розмова зосередилась на темі подальшої долі глухівського спорту.

Звертаючись до учасників, заступник міського голови Роман Головня зазначив наступне:

- Гадаю, тут усвідомлюють, наскільки актуальним, саме зараз, є пожвавлення молодіжно-спортивної роботи. І тому цікаво почути ваші думки з приводу збереження та примноження наших спортивних традицій. Міська влада має своє бачення, певні плани у цій сфері, але їх, безумовно, треба узгодити з громадою.

Спортивні активісти, дійсно, виклали низку дуже цікавих пропозицій. Ось якої думки стосовно визначення майбутнього нашого спорту керівник спортивного клубу «Гармонія» Фелікс Колтаков:

- Нам потрібен зараз не спортивний чиновник, а менеджер, який в змозі організувати роботу тих, хто зараз заробляє для спорту, здатен не лише, вибачте на слові, випросити дріб’язок, а саме заробити. Треба змінювати принципи роботи, підхід до фінансування, не розпорошувати кошти, а зосереджувати їх на чомусь значному – наприклад, створенні нормальної матеріальної бази… Іншими словами, спортивне життя повинне визначатися не просто планом, а бізнес-планом, цілісною стратегією розвитку. Треба також відмовитися від «славних» традицій окозамилювання. При попередній владі, наприклад, озвучувалось, що у Глухові за рік з’явилось 46 спортивних майданчиків. Уявляєте, сорок шість! Де вони? Чи може хтось з присутніх пригадати бодай три-чотири нормальних нових майданчики?

Показовими у цьому плані є міркування, викладені заслуженим тренером України Олександром Москаленком.

Він вважає, зокрема, що спортом у Глухові має керувати людина, котра добре обізнана з цією сферою, і має принаймні десятирічний досвід організаторської роботи, причому, саме у спортивній галузі. Необхідно змінити саме ставлення до спорту, особливо на шкільному рівні (зауважимо одну промовисту деталь: на зустріч не прийшов жодний шкільний директор - авт.) Треба, нарешті, подбати належним чином і про кузню наших спортивних кадрів – ДЮСШ, у якої немає ні свого адміністративного приміщення, ні спортивної бази, ні транспорту. На думку нашого, мабуть, найавторитетнішого тренера, у Глухові доцільно створити щось на зразок спорткомітету радянських часів, куди б увійшли, разом зі спортивними керівниками, й зацікавлені підприємці, господарники:

- Спорткомітет збирався щомісяця, і там, хотів би хто цього чи ні, зверталися до злободенних питань, вимагали звіту про проведену роботу. Був контроль, було об’єднання зусиль, були, відповідно, й конкретні результати.

Про посилення координації зусиль, створення єдиного керівного центру фізкультурно-спортивного руху йшлося й у інших виступах. Наводилися й приклади реальних здобутків.

Володимир Колтаков , зокрема, вважає вельми успішною роботу спортивних клубів. На обговоренні озвучено думку про акумуляцію коштів для серйозних спортивних проектів – таких, наприклад, як ремонт приміщень стадіону. Знову-таки, постійно підкреслювалася необхідність реального заохочування дітей та підлітків до здорового способу життя.

Роман Головня повідомив, що міська влада багато в чому згодна з озвученим, і вже зараз робить певні конкретні кроки для покращення ситуації. Так, формується благодійний фонд, де акумулюватимуться кошти для розвитку спортивної галузі.

Андрій КоваленкоПоделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter
загрузка...

Похожие новости

Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии. Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.
Авторизация с помощью соцсетей:
Авторизация с помощью Facebook Авторизация с помощью Google

Комментарии

 • #1
 • 1 апреля 2016 13:33
 • Автор: холодний яр
В загоні глухівський спорт . 
Де спортмайданчики , на яких дітвора , юнаки , дорослі можуть проводити свій вільний час ? Краще бухать.
Соромно за Глужів . Колись такий спортивний .
Спортивна нація - це здорова нація . Здорова нація - це  
здоровий генофонд.
А  здоровий генофонд дає надію і сподівання на майбутнє .

 • #2
 • 2 апреля 2016 11:58
 • Автор: NIKOLO
Спешу сообщить приятную новость!
Только что позвонила мне  известная в нашем городе и за его пределами ветеран спорта  ЕКАТЕРИНА   ШВЕДОВА и сообщила, что везёт в Глухов СЕРЕБРЯННУЮ МЕДАЛЬ, которую она завоевала на ЧЕМПИОНАТЕ ЕВРОПЫ по лёгкой атлетике среди ветеранов, в г. Алькона, Италия.
      Поздравим нашу землячку, ветерана спорта  ШВЕДОВУ Екатерину Федосеевну с заслуженной победой!  УДАЧИИ ЕЙ и ДАЛЬНЕЙШИХ ПОБЕД!
   
      В ПОБЕДУ Екатерины ШВЕДОВОЙ был сделан и наш вклад. Так общественная организация  "За Наш Р1дний Край" и районная партийная организация "УКРОП", оказали посильную финансовую помощь для поездки Е.ШВЕДОВОЙ  на ЧЕМПИОНАТ ЕВРОПЫ.
 • #3
 • 7 января 2017 21:22
 • Автор: Алексей

Я не ошибаюсь, что кабачок Шарм тоже Колтаковых был?  А у Романенко Лотос. Кому спорт, кому выгода с пьянок заядлых спортлюбителей. Очевидное не скроешь, увы. 

 • #4
 • 7 января 2017 21:43
 • Автор: han

Алексей, не понимаю чё у тебя так бомбит  wink  Я вот тоже мастер спорта по литраболу. А те еще и мяч иногда гоняют. Что в этом плохого ?

 • #5
 • 7 января 2017 21:54
 • Автор: Алексей

han,значит и тебя ждет участь всех глуховских спортсменов. В Глухов все турниры заканчиваются в Голе  у Романенко, который зарабатывает на таких мастерах спорта по литраболу. А считает себя спортсменом. Алкоголики они все, а не спортсмены. Ищут повод побухать, а  вовчик зарабатывает на них, молодчага! 

 • #6
 • 7 января 2017 22:32
 • Автор: han

Алексей, wassat Всё подумываю себе алкотестер прикупить чтобы каждый день новые рекорды ставить. 
Праздники сильно затянулись уже водку как воду пью )))

загрузка...