Новость из категории: Информация

Підсумки роботи Глухівської поліції за минулий рік

05.01.2016 у Глухівському відділі поліції відбулося підведення підсумків роботи за 2016 рік. Для підведення підсумків прибув заступник начальника ГУНП в Сумській області – начальник кримінальної поліції полковник поліції Р.О. Пиняга На нараду були запрошені представники місцевої влади та прокуратури.

Зі звітом «Про результати роботи Глухівського відділу поліції за 12 місяців 2016 року та заходи щодо покращення криміногенної ситуації на території обслуговування» виступив начальник Глухівського відділу поліції Леонід Бібік: «Підсумовуючи роботу служб Глухівського ВП за 12 місяців 2016 року можна зробити висновок, що досягнуті певні результати в оперативно-службовій діяльності.

 

За підсумками 2016 року в Глухівському відділі поліції вище за сердньо - обласний відсоток розкриття особливо тяжких злочинів, вбивств, грабежів, крадіжок в тому числі з квартир, шахрайств, ДТП в тому числі зі смертю потерпілого, виявлення незаконного поводження зі зброєю, в тому числі з вогнепальною .

За 2016 рік до чергової частини Глухівського ВП надійшло 5302 заяв та повідомлень про скоєння злочинів та інших правопорушень на території обслуговування. З них 1304 – зареєстровано в ЄРДР (єдиного реєстру досудових розслідувань), 3695 – списано до справи, 14 – рішення не прийнято, 274 – приєднано до ЄРДР, 16 – передано до інших підрозділів.

Покращилась робота з профілактики злочинності на території обслуговування Глухівського ВП:

- зменшилась кількість злочинів скоєних особами в стані алкогольного сп’яніння - 65 (в минулому році –76);

кількість злочинів скоєних особами, які раніше вчиняли злочини 132 (в минулому році -140);

Зменшилась загальна кількість зареєстрованих злочинів - 728 (в минулому році - 738), зменшилась й кількість зареєстрованих особливо-тяжких злочинів 6 (в минулому році - 9) проте, збільшилась кількість тяжких злочинів 209 (в минулому році -186).

Зменшилась кількість зареєстрованих:

- крадіжок – 330 проти 332 в минулому році;

- вбивств 2 проти 5 в минулому році;

- незаконних заволодінь ТЗ - 18 проти 25 в минулому році;

- господарські злочини 3 - в минулому році 5;

- розбоїв 2 проти 3 в минулому році.

Найбільше скоєно злочинів по м. Глухів на територіях Ковпаківського, Центрального мікрорайонів м. Глухів, а також с. Береза (9 злочинів), с. Шалигіне (25 злочинів) с. Баничі (10 злочинів), с. Перемога (9 злочинів), с. Сопич (9 злочинів), с. Слоут (12 злочинів) Глухівського району».

Також до слова було запрошено в.о. голови районної державної адміністрації В.Г. Картавого, який подякував працівникам поліції за співпрацю, за охорону публічного порядку та безпеки. Також, В.Г. Картавий наголосив, що в 2017 році районна державна адміністрація буде продовжувати співпрацю з поліцією, насамперед через матеріальну допомогу для ремонту службового автотранспорту, придбання та установки відеокамер на автошляхах та на території сільських і селищних рад. Привітав всіх зі святами та побажав здоров’я та успіхів у службовій діяльності.

Відділ комунікації поліції Сумської області.Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter

Похожие новости