Новость из категории: Новости / Новости с видео

Громадське обговорення щодо створення Глухівської об’єднаної територіальної громади (відео)

Цієї середи, 2 березня, у міському Палаці культури відбулося громадське обговорення ініціативи міської влади щодо створення Глухівської об’єднаної територіальної громади. Як відомо, окрім міста, до її складу планується включити низку оточуючих сіл, зокрема Перемогу, Баничі, Чернёве, Некрасове, Семенівку, Полошки, Привілля, Білокопитове, Студенок, селище Будівельне тощо.

На обговорення зареєструвалося понад півтори сотні осіб, як глухівчан, так і приїжджих. До президіуму запросили мера Мішеля Терещенка, фахівців з проблем самоврядування обласного рівня, керівників структурних підрозділів міської ради, освіти, та медичної сфери. До слова зголосилися низка представників міського самоврядування та громадського активу. Найбільшу зацікавленість присутніх, звичайно ж, викликало те, як будуть фінансуватися об’єднані громади, та перспективи розвитку їх соціальної інфраструктури. Детальніше – в наступному номері газети «Курьер + ТРК» .

Вл.інф.Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter
загрузка...
Нет комментариев к этой новости. Оставьте комментарий первым

Похожие новости

Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии. Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.
Авторизация с помощью соцсетей:
Авторизация с помощью Facebook Авторизация с помощью Google
загрузка...