Новость из категории: Новости

Шалигине : вибор зроблений

Минулої неділі на Глухівщині відбулися вибори керівного та представницького складів нового адміністративного утворення - Шалигинської об`єднаної територіальної громади На них спостерігався доволі високий, як для нинішньої громадсько – політичної ситуації, рівень активності громадян. Цікаво, що саме на Глухівщині мав місце найбільший – понад 59% - відсоток від загальної кількості виборців, які прийшли до дільниць. Загалом у виборах взяли участь 1907 мешканців Шалигиного, Сваркового, Соснівки, Катериновки, Ходіного. Доволі неочікувано, з величезним – понад 900 голосів – відривом перемогу на виборах голови здобув сварківський сільський голова Юрій МАТВІЄНКО.

Найменший відсоток виборців - на території Нижньосироватської сільської об`єднаної територіальної громади Сумського району – 31,1% тих, хто має право голосу. Порушень, які здатні вплинути на результати голосування, ніде не зафіксовано.

Щоправда, поспілкувавшись з ним наступного дня після виборів, не помітив у переможця навіть натяку на т. зв. «запаморочення від успіхів». Новий голова був дуже лаконічний у своїх висновках щодо свого, безперечно, помітного злету: Чому переміг, питаєте. Насамперед тому, що добре спрацювала моя команда. Ми завжди говорили людям правду, і не дурили їх пустими обіцянками. Ну і, припускаю, не останню роль зіграло, що на посаді сільського голови, намагався завжди вчиняти, як то кажуть, по совісті. І ставши керівником громади намагатимуся дотримуватися такої-ж лінії.

Особливої втіхи від перемоги не відчуваю. Попереду – багато роботи. Спочатку треба створити при громаді нормальну комунальну службу. Це – підґрунтя. Про подальші плани поки немає бажання говорити – боюся наврочити. Буде результат – обов’язково запрошу, покажу, розповім, а поки – до роботи.

Андрій Коваленко

Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter

Похожие новости