Новость из категории: Новости / Новости с видео

Двадцять років – на одному диханні

Саме так сприймається зараз історія студії «Добрий вечір».Відомий, тепер вже й далеко за межами Глухова, мистецько – навчальний колектив за ці роки виплекав десятки талановитих виконавців. Багато їх виступало цього вечора – 22 лютого - на концерті з нагоди «круглої» річниці, так само як і старших колег по мистецькому цеху.

На сцену великої зали міського Будинку культури в цей теплий вечір виходили, зокрема, Олена Cамощенко, Андрій Лісневський, Ганна Солом`яна, Катерина Вайло, Вікторія Пономаренко, Стас Охріменко, Анна Цибіна, Лариса Сидоркіна, Віра Багринець, співоча сім’я Олександра, Світлани та Олени Майбород, низка інших відомих, і починаючих торувати шлях до успіху виконавців. Присутні могли черговий раз насолодитися співом відомих виконавців скласти уявлення про таланти та мистецькі вміння молоді, а також віддати належне педагогічному хисту, щирому серцю тих, хто стояв у витоків студії, а потім плідно працював з талановитою зміною : Юрія Бакликова, Тетяни Карпенко, Євгена Станкевича. Іменинники приймали поздоровлення і від своїх давніх симпатиків та помічників: голови правління ТОВ «Велетень» Надії Вайло, та депутата міської ради Анатолія Москаленко.

Велика зала МБК не вміщувала бажаючих. Місця бракнуло навіть у проходах. Всі концерти «Доброго вечора» проходять з аншлагом, ну а недільний був, взагалі – особливий. Певні, про нього довго загадуватимуть, як одну з непересічних подій мистецького життя Глухова.

Підготували Микола Захарченко і Олександр Фурс


Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter

Похожие новости