Новость из категории: Новости / Новости с видео

Якщо б не їхня допомога…

Днями до Глухова прибули посланці 92-ї бригади ЗСУ, які несуть службу під Щастям. Вони відвідали наше місто, аби вручити відзнаки волонтерам, які плетуть маскувальні мережі для підрозділів, задіяних в АТО, у боксах Дослідної станції луб’яних культур. Тут зібралося чимало громадських активістів, серед яких були й такі, що лише нещодавно покинули військо.

Один з них – колишній офіцер – доброволець Сергій Міщенко звернулися з такими словами до волонтерів:

 

- Якби не ваша допомога, ми би просто не витримали тиску російської наволочі.

У Глухові фронту допомагали, допомагають і будуть допомагати. Поряд на стіні, висить набірна цифра «150». Саме стільки стандартних маскувальних сіток виготовили глухівські волонтери своїми вправними руками. Найактивніші з них, очолювані Іриною Гайдук, Валентин Гурець, подружжя Наталії та Костянтина Клименків, Оксана Буц, Тетяна Лазарева цього разу приймають поздоровлення від земляка, заступника командира роти по роботі з особовим складом Василя Понирко. Поряд з ним – його однофамілець, в недавньому минулому також офіцер цієї частини – Олександр. Звучать поздоровлення, вручаються грамоти, згадуються інші добровільні помічники армії: студенти, викладачі університету, учні – кадети ЗОШ №6.

Війна на Сході, судячи з усього, продовжуватиметься ще довго. Тож допомога волонтерів знадобиться. Кожний охочий може доєднатися до тих, хто плете маскування, завітавши на дослідну станцію ЛК в період з 15 до 18.00, будь – якого дня, крім вихідних.

Микола Стороженко, Олександр ФурсПоделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter

Похожие новости