Новость из категории: Статьи

Допомогли з дровами жінці

Свого часу глухівчанка Тетяна КАЛЮЖНА втрапила в біду, і тепер не може нормально пересуватися. Так вийшло, що на початок цієї весни, котра, вибачте за каламбур, «втішила» аж ніяк не весняними морозами, у неї закінчилося паливо для обігріву помешкання. Вона звернулася за допомогою до волонтерів, які, у свою чергу, потурбували низку посадовців та статечних громадян.

Врешті, на біду ближнього відгукнулися глухівські підприємці Роман ГОЛОВНЯ та Федір ШУТКО. За свої кошти вони придбали у Держлісгоспі машину дров, і, знову-таки, на власній вантажівці доставили за адресою. До речі, благодійники не бажали публічно висвітлювати свій вчинок, оскільки мають глибоке переконання, що добрі діла повинні робитися непомітно для сторонніх. Втім, Тетяна Володимирівна наполягла на іншому: Я, на жаль, можу віддячити своїм рятівникам лише через газету. Щире спасибі, Федоре Акимовичу і Романе Григоровичу – Вам, і волонтерам. Побільше би було таких людей, добрих і щиросердних.
 
Вл. інф.


Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter
загрузка...
Нет комментариев к этой новости. Оставьте комментарий первым

Похожие новости

Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии. Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.
Авторизация с помощью соцсетей:
Авторизация с помощью Facebook Авторизация с помощью Google
загрузка...