Новость из категории: Новости

Зустріли п’ятдесят восьму!

Дякуючи бізнесу та волонтерам хлопців пригостили запашними короваями, напоїли кавою та чаєм. Навіть більше, військові сказали, що жодне місто України ніколи їх так не зустрічало. Першими на вокзал прибули Олександр ПОНИРКО та Валентин ГУРЕЦЬ.Тетяна МИХАЙЛИК забезпечила хлопців рукавичками, подарували електрочайник, підвезла чай, каву, печення, воду.

Олександр БУЙКОВ розвернув імпровізоване кафе. Кавомашина готувала смачну натуральну каву, різні чаї, печиво та крекери досхочу. Микола Павлович особисто допомагав та керував як найкраще пригостити воїнів. Артем ГРИБ також доправив чай, каву, печиво та красуню Вікторію НЕРОВНУ, яка зачаровувала хлопців доброзичливою посмішкою.Волонтерка з речевого ринку Олена БАБКІНА зібрала кошти, підготувала бутерброди с сиром та ковбасою.Віталій САМОЙЛЕНКО з продуктового ринку передав вдосталь доброї кави та чаю.Федір ШУТКО також підвіз чай, каву, пиріжки, напої на рукавички.Цілий день, як своїм синам, готували чай та бутерброди добрі жіночки Зінаіда ОЛІЙНИК та Ніна ОСОБЛИВЕЦЬ.І, звичайно, Юрій НЕГРЕБА та Димитрій ФЕДЧЕНКО, які як ніхто розуміє потреби військових. Надія ВАЙЛО приготувала для дівчат з війська сауну. Володимир МАРТИНОВ забрав на авто всіх та відвіз до «Брами», а потім доставив на місце розташування.

Все, чудово! Наше суспільство,наголошую, суспільство витримало іспит. Але є одне але. Після теплої зустрічі військових чекали холодні намети, темрява та відсутність елементарних умов. Хтось казав, що то не наша справа, відповідальність несе Міністерство оборони. Вибачте, та ця структура існує на гроші платників податків. І чому військовою таємницею є жахливі умови для наших бійців. Нагадаю, що найжахливіші речі в країні відбувають за злочинного мовчання народу. Уявіть якби така ситуація склалася в іншій, цивілізованій країні. І скільки б протрималась там влада?

Дякувати Богу, наш народ не мовчить. Вже завтра до Глухова прибуває регіональний координатор Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Сумській області - перевірити заяви військовослужбовців про неналежні умови побуту в пунктах постійної дислокації після виведення із зони АТО. Моніторинг здійснюватиметься за допомоги активістів спілки учасників АТО. Ми й надалі інформуватимемо про цю ситуацію. А наразі є потреба в житлі. Радує, що дівчат вже розмістили в гуртожитках. Але, очевидно, що казарми вчасно не добудують, військові ще будуть прибувати до міста.

Якщо маєте є житло для оренди, телефонуйте за номером 0958605437, Ірині.

Ірина ЮСУПОВА - КОБЗАР

Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter
загрузка...

Похожие новости

Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии. Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.
Авторизация с помощью соцсетей:
Авторизация с помощью Facebook Авторизация с помощью Google

Комментарии

  • #1
  • 28 октября 2016 08:21
  • Автор: холодний яр

Полторак призначив перевірку умов розміщення військових 58 омбр у Глухові

http://tyzhden.ua/News/177104

  • #2
  • 28 октября 2016 22:01
  • Автор: Sever

Сильнейшая армия на континенте может жить в любых условиях...те кто пожаловался не достойны звания "Воин света" am Какой кошмар!!! И это происходит в цивилизованной стране, можно сказать почти в Эвропе.... Я уверен что региональный координатор Уполномоченного Верховной Рады Украины по правам человека в Сумской области всё быстро исправит wink Если Полторак "юго-северный" берётся за дело, значит всё будет норм. what 

  • #3
  • 29 октября 2016 19:38
  • Автор: han

Sever, чётамухохлов ?Скинул бы сюда фото российской армии да боюсь что забанят за распространение порно-гомосятины. smile 

загрузка...