Новость из категории: Культура

День села у Сліпороді

Мешканці цього села, яке не так давно отримало статус мікрорайону, започаткували традицію проводити свій День села на Святу Трійцю. На його святкуванні зібралося чимало людей. Були й почесні гості: директор ТОВ «Велетень», депутат облради Надія ВАЙЛО, депутати міськради Володимир ГРИБ, Юрій БУРЛАКА, Олександр БУЙКОВ, а також керівник апарату Глухівського міськвиконкому Олена ГАВРИЛЬЧЕНКО. Свято виявилося багатим на подарунки.

Надія Олексіївна відзначила найстаршу жительку села 92-річну Єфросинію ЄВТУШЕНКО та наймолодшу – Даринку КРАСОВСЬКУ, теперішнього голову квартального комітету, привітала з Днем медпрацівника Олену ПУСТИННИК, а молоді футболісти Сліпороду отримали від неї новісінький м’яч. У її сільгосппідприємстві не забувають про село: опікуються його освітленням, благоустроєм, чистять шляхи взимку тощо. З залученням коштів «Велетня» тут споруджено новий пам’ятник загиблим односельцям. На День захисту дітей місцева дітвора їздила до Спадщанського лісу автобусом товариства. А ось турбота про дороги, криницю, організація допомоги у ремонті пункту охорони здоров’я, спорудженні дитячого майданчика, закладанні фруктового саду є заслугою міського депутата В. І. Гриба.

Саме він вручив подарунки активу села: колишньому голові квартального комітету Тетяні ПИЛИПЕНКО, Василю ЛІСНИЧОМУ за активну участь у благоустрою. Подбав він і про атракціони та батут для місцевої дітлашні. Їх вони випробовували протягом усього дня. Керуюча справами міськвиконкому О. О. Гаврильченко від імені міського голови Мішеля ТЕРЕЩЕНКА вручила грамоти, квіти та подарунки активним учасникам місцевого культурного життя Володимиру СОЛОМЕННОМУ, Юлії ДЕМИДЧИК, народному ансамблю «Берегиня» Кролевецького будинку культури, голові кооперативу «Сліпород-вода» Наталії ДЕГТЯРЬОВІЙ. А депутат міської ради С. О. Буйков подарував молоді волейбольний набір: сітку та м’яча.

Тож цілий день люди раділи, звідусюди линули радісні мелодії, пісні. Народ тішили гумористичними номерами й місцеві майстри сміху. На завершенням відбулися спортивні змагання та народні гуляння. Перший День села завершився і його жителі висловлюють щирі слова подяки всім своїм помічникам і добрим друзям.

Надія ЗАЙЦЕВА, голова квартального комітету

Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter

Похожие новости