Новина з категорії: Новини / Спорт

Найцінніший скарб нашої країни

В перший день літа відзначається Міжнародний день дітей, також відомий як Міжнародний день захисту дітей. Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. Традиційно це свято юні вихованці ДЮСШ Глухівської районної ради проводять на спортивних майданчиках.

Ось і цього року за підтримки сектору з питань молоді та спорту Глухівської РДА в с.Баничі пройшли змагання відділень ДЮСШ з футболу серед юнаків 2004-2005р.н. та волейболу серед дівчат. До змагань з футболу долучилась команда дівчат с.Баничі –переможець обласної спартакіади з футзалу, а в змаганнях з волейболу прийняли участь юні волейболістки ДЮСШ м.Глухів. Незважаючи на святковість цього дня, спортсмени з завзятістю виборювали перемоги на спортивних майданчиках. В волейбольних баталіях свій клас підтвердили переможці районної спартакіади-команда дівчат с.Некрасове.

А у футболі, юнакам « утерли носа» дівчата с.Баничі. По закінченню турніру команди були нагороджені кубками, грамотами, футбольними м’ячами та солодкими призами. А також отримали заряд позитиву та енергії на літні канікули.

Директор ДЮСШ О.Б. Москаленко


Поділитися в соціальних мережах:

Знайшли помилку у статті? Виділіть слово/кілька слів та натисніть Ctrl+Enter

Схожі новини