Новость из категории: Новости / Новости с видео

Обложківська дорога – біда та й годі

Надвечір у п’ятницю до нас зателефонували з Обложок. Депутат Березівської громади Володимир Іванович Науменко повідомив, що місцеві мешканці зупинили фуру ВИ 75 60 ВМ, яка везла насіння соняшника на Полтаву:
- Чергуємо, щоб захистити свої дороги від цілковитого руйнування. Тут уже хати починають тріскатися, а коли супервантажівки проїжджають, у помешканнях, буває, завалюються шафи. Адже планування села, як і в часи, коли на волах та конях їздили – від будинків до шляху подекуди лише 5-6 метрів. Дорогу скоро геть розіб’ють, і тоді біда – до села годі буде дібратися. Тому налаштовані до останнього блокувати проїзд великогабаритного транспорту.

Того дня на дорогу вийшло близько 30 селян. Разом з депутатом до них доєднався староста – Олександр Михайлович Гапоненко. За його словами, до нестандартних дій людей змушують непоборні обставини. Справа в тому, що останніми роками, в міжсезоння, великі вантажівки, попри всі заборони, перевозять зерно саме через їхнє село.

- У нас не асфальт – гостинець. Його 40 – 50-тонні машини просто видавлюють, до того ж, років із двадцять покриття не ремонтувалося. Звертатися до автодору, райради – даремна справа. У них ні грошей на ремонт, ні засобів впливу. Державтоінспекція декілька днів тому допомогла розвернути трійцю фур, але її можливості обмежені, не може вічно чатувати. З орендарів лише голова ТОВ «Добробут» Володимир Григорович ВОВК пособив, надавши минулого року 50 тисяч грн. На ці кошти вдалося відремонтувати два кілометри шляхового покриття. Але це, самі розумієте, не все.

З перевірених джерел нам вдалося з’ясувати, що фури забивають поклажею до 68 тон., при тому що спеціальна урядова постанова дозволяє рух місцевими дорогами з вантажем не більше 28т. Як стверджують учасники імпровізованої блокади, цієї весни рух вантажівок через село аж занадто інтенсивний. За такої умови дорога може не «дожити» й до літа. Біда, та й годі!

Андрій Коваленко

P. S. Біді обложківців може зарадити декілька мільйонів гривень, які пообіцяв Березівській громаді на останньому виїзному засіданні колегії ОДА її голова Микола Клочко.Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter
загрузка...

Похожие новости

загрузка...
  • #1
  • 27 апреля 2016 19:48
  • Автор: NIKOLO

Керівник ТОВ "Добробут-12"  ВОВК Володимир Григорович, дійсно багато допомагає і не тількі коштами на дороги, а й на школи, ФАПИ, малозабезпеченим та іншим і не тілки в Обложках. З перших днів багато матеріальної та фінансової допомоги було надано ним в зону АТО, військовим, які були розквартировані в Обложках, Заруцькому та ішних місцях.

    До речі на сесії райради, ніби то фракція "Воля народу" вийшла з пропозицією про підняття ставки орендної плати за землю сільгосппризначення з 3-х до 5-ти відсотків. Та це в нашому районі вже давно не новина, так керівник ТОВ"Добробут-12" ВОВК Володимир Григорович  ВЖЕ БІЛЬШЕ РОКУ ВИПЛАЧУЄ 5% орендодавцям села Обложки!!!  Та керівництво райради і ГРДА цього мовби не бачать, чи не хочуть бачити, а все мабуть тому що ВОВК В.Г. не є членом партії "Воля народу". Як тільки дістала ця політика... За нею і людей не бачать!  Ну та це таке...  Я вже якась казав, що ЗЕМЛІ всерівно від якої партії чи не партії , посіють в неї зерно. Головне щоб посіяли і вчасно зібрали та щоб з цього зерна на нашому столі завжди був свіжий та запашний хліб!