Новость из категории: Статьи

Святослав Шевчук: Як позбавитися газової залежності від Росії, спитайте у Яценюка

З такими словами звернувся голова Української Греко-Католицької Церкви Святослав Шевчук до учасників Міжнародної конференції «Революція, війна та її наслідки» у Варшаві. Глава УГКЦ подякував тим, хто в Європі на багатьох рівнях пропонував свою допомогу, зокрема через впровадження санкцій проти Російської Федерації, і через це сам зазнає збитків.

«Але дозвольте нагадати, що в Україні досі гинуть молоді люди, війна триває», – сказав він. Святослав Шевчук закликав європейських політиків, приймаючи рішення, зважати на політичні та економічні питання, і пам’ятати, що на шальках терезів – людські життя в Україні. Одним із таких рішень він назвав питання відмови від російського газу. «Якщо в країнах ЄС ви піднімаєте питання, чи можна повністю відмовитися від російського газу, запросіть колишнього прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка. Він розповість вам, як це можливо. До 2014 року було важко знайти країну, яка була б настільки залежна від російського газу й нафти. Україна була дуже залежна.
 
Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк та його уряд довели, що від цієї залежності можна позбавитися», – наголосив Глава УГКЦ. Міжнародна конференція «Революція, війна та її наслідки» відбулася у Варшаві 18 березня. Вона була присвячена подіям в Україні з 2014 року, незаконній анексії Криму і російській агресії на Донбасі та їхнім наслідкам для України та Європи, питанням інформаційних воєн та гібридної агресії. У конференції взяли участь 45-й президент Франції Франсуа Олланд та прем‘єр-міністр України 2014-2016 рр. Арсеній Яценюк.
 
За матеріалами Еспресо ТV та прес-служби СОО ПП «Народний фронт»


Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter

Похожие новости