Новина з категорії: Інформація

Запрошуємо на презентацію проекту «Освіта для сталого розвитку в дії»

Запрошуємо всіх бажаючих на презентацію проекту «Освіта для сталого розвитку в дії» 1 квітня 2016 р., о 16.00 в приміщенні Глухівської міської ради, вул. Шевченка 6. "Освіта для сталого розвитку в дії” — масштабний освітній проект для дітей та дорослих. Ключова ідея освітньої ініціативи — навчання навичок сталого, екологічного стилю життя та зміна моделей поведінки на більш раціональні та ресурсозберігаючі.

Запрошуємо на презентацію проекту «Освіта для сталого розвитку в дії»

Наразі в проекті взяли участь понад 183 тис. родин, близько 1 тис. шкіл та 450 дитсадків у 14 областях України. Програма включає навчання починаючи з 5 років (в старших групах дошкільних закладів), учнів в молодшій та середній школах, а також розроблена навчальна програма для дорослих. Найважливішими наочними результатами "Освіти для сталого розвитку в дії” стали реальні збережені літри води, кілограми посортованого сміття та кВт⋅год лектроенергії. Учасники проекту стали більш досвідченими з питань сталого розвитку своєї школи, громади, міста, і прагнуть тепер зробити більш обізнаними тих, хто поруч з ними. Тел. для довідок (095) 774 28 37, Люсьєна Шум.

Поділитися в соціальних мережах:

Знайшли помилку у статті? Виділіть слово/кілька слів та натисніть Ctrl+Enter

Схожі новини

  • #1
  • 29 марта 2016 14:45
  • Автор: rada.kimo
Хорошо. Но вот ПТУ я так понимаю никого не задело... Преподавать основы поведения нужно с малого возраста, а вот как быть с получением профессий.