Новость из категории: ---

Тихий бойкот триває (відео)

На друге пленарне засідання восьмої сесії міської ради сьомого скликання 31 травня було винесено такі питання:

- про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою.

 

- про регулювання земельних відносин;

- про внесення змін до рішення міської ради № 951 від 29.07.2015 «Про забезпечення учасників бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, земельними ділянками»;

- про продаж земельної ділянки;

- про затвердження найменувань новостворених вулиць детального плану другої черги по провулку Гагаріна;

- про міську програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2018 рік;

- про внесення змін до рішення Глухівської міської ради від 31.03.2017 № 214 «Про затвердження списків присяжних».

На засідання знову не з’явилися депутати від «Волі народу», крім депутата Е. Гурець, від «Укропу» був тільки депутат С. Сорока, від «БПП» була присутня А. Рябуха, …

 

Знову головним питанням на сесії було знайти компроміс і прийняти, нарешті, так необхідний для розвитку міста бюджет. Саме це і запропонувала присутнім у залі депутатам секретар міськради О. Демішева, навіть варіант бюджету опозиції, котрий вони відстоюють у суді. На жаль, цю так необхідну пропозицію, при персональному голосуванні проігнорували депутати: Т. Михайлик, Т. Смирнова, Е. Гурець, А. Рябуха, С. Сорока.

Складається враження, що депутатам, які проігнорували голосування та які не з’явились, дуже вигідна така ситуація безвідповідальності, а інтереси громадян міста їх зовсім не цікавлять.

Вл.інф.

P/S. 1. Пізніше вияснилося, що лічильна комісія при голосуванні не дорахувалась одного депутата …

2. Хотілося б запитати директорів шкіл №2 А. П. Рябуху та №4 - Е. А. Гурець, як працівників бюджетних установ: чи повністю вони усвідомлюють свою відповідальність перед освітянами та дітьми?!

3. Цей прецедент потребує рішення громади міста Глухова про відкликання депутатів, які зрадили своїх виборців …Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter

Похожие новости