Новость из категории: Новости / Новости с видео

Що спонукало студію «Радіо Глухів» припинити мовлення (відео)

На жаль, керівник нашого радіо Сергій ПИСЬМАК полишає свою посаду – за власним бажанням, попри те, що його студія місцевого мовлення «Радіо Глухів» нещодавно перемогла у конкурсі Національної ради на вільну радіочастоту 104,4 МГц. Зазначимо: саме він - першими серед колег в області - подав документи на прорахунок ФМ-частоти. Причина, що змусила його піти на такий крок, дуже банальна – відсутність бюджету.

Це засвідчує і відеофрагмент, який пропонуємо вашій увазі. На питання члена Нацради з питань телебачення та радіомовлення щодо фінансування проекту глухівського FM - радіо Сергій Борисович каже, що виділення коштів для цього міською владою заплановано, і далі: «… чекаємо, коли буде прийнято бюджет». Акцентуємо знову: до рішення написати заяву на звільнення директора радіостудії спонукала саме нестача коштів, через неприйняття бюджету. За великим рахунком, ця відставка - результат неконструктивної позиції опозиційних меру депутатів.
 
Вл.інф.

Ми зв’язалися з самим Сергієм Борисовичем, і він так прокоментував свою відставку:

  - Мій крок жодним чином не пов’язаний з нинішнім політичним протистоянням у Глухівській міській раді. Переїжджаю в інше місто, разом з сім’єю. Рішення про це визрівало довго, і є виваженим. Знову повторюю: тут немає жодної політики, тільки інтереси родини. Не треба робити на моєму суто особистому виборі ніяких політичних спекуляцій.

 Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter

Похожие новости