Новость из категории: Статьи

«Свобода слова», чи цензура по Глухівські?

«Цікаве» рішення було прийнято на 6-й сесії Глухівської районної ради, яким фактично було введено приховану цензуру щодо публікацій інформації про роботу депутатів райради, особливо демократичної та державницької спрямованості! З моменту прийняття вищезгаданого Рішення, депутат районної ради має право ОДИН РАЗ(!) на пів року надати інформацію мешканцям району та його виборцям, про свою роботу як депутата, в газеті «Глухівщина», розміром 20*20см2, на сайті Глухівскої районної ради та 5хв. ефірного часу на студії місцевого мовлення «Радіо Глухів». Враховуючи те, що переважна більшість населення району не мають доступу до сайту райради, а радіо в селах майже відсутнє(!), можна зробити такі висновки:

Депутат Глухівської районної ради від ПП «УКРОП» Микола Буряк

- Перше – В районній раді  більшість депутатів , а це більш ніж 85% від загальної кількості всіх депутатів райради, є депутати від політичних партій «Опозиційний блок», «Воля народу»,  БПП-«Солідарність» і  багато з них,  це є політично-заангажовані колишні члени Партії Регіонів.

Від демократичних партій «УКРОП» та «Батьківщина» в райраді всього чотири депутати, це значить що читач зможе отримати всього чотири невеличких інформаційних матеріали про роботу відповідного депутата, на пів року!

Виходячи з цього  можна дійти висновку, що цим Рішенням надані всі умови для інформаційного вакууму для демократично налаштованих партій, прихованої цензури та маніпулювання думкою людей!

- Друге – Це Рішення райради порушує Конституційне Право всіх мешканців району і відповідного виборця,  регулярно мати різноманітну, ґрунтовну та достовірну інформацію про роботу депутатів райради, за яких вони віддали свої голоси!

- Трете – Таке рішення значно звужує можливість депутата райради надавати відповідну інформацію про свою роботу як депутата, про нинішній стан і перспективи економічного розвитку району та можливість покращення життя сільського населення, а також про  можливу перспективу розвитку соціально культурної сфери села та інше.

- Четверте – Прийняте Рішення створює умови однобічного та можливо недостовірного викладення інформації про життя району.

- П`яте - Порушуються статті Законів України «Про інформацію», «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні»,  «Про статус депутатів місцевих рад», «Про місцеве самоврядування в Україні» та інші.

- Шосте – Згідно Рішення райради від 24.12.2015року, з районного бюджету, на підтримку газети «Глухівщина» було передбачено 50,0 тис. гривень!  Виникає питання: - Бюджетні кошти на підтримку газети виділяються на сесії райради, голосуванням депутатів, а інформацію виборцям, в повному обсязі депутат розмістити в газеті не може?

Але ж бюджетні кошти, це кошти мешканців району, які надходять до районного бюджету через різноманітні прямі та не прямі податки і населення району (фактично за свої кошти!) повинно мати не однобоку, а різноманітну інформацію і самостійно робити висновки про роботу того чи іншого депутата чи політичної сили!  

При розгляді питання на сесії ради я запропонував, включити в проект Рішення і відвести в газеті «Глухівщина» одну сторінку з рубрикою «Депутат районної ради» і друкувати інформацію про роботу депутатів один раз на місяць. За мою пропозицію проголосували 6 (шість) депутатів «ЗА», 14(чотирнадцять) «утримались», а голова райради(!) та представник Радикальної партії  О. Ляшка, до речі який працює в ідеологічній галузі(!), проголосували ПРОТИ! Ось вам і свобода слова та свобода доступу до відповідної інформації!

На цій же сесії райради я вніс Депутатські звернення до голови райради та голови РДА, з проханням розглянути пропозицію політичної партії «УКРОП» про можливість фінансування харчування школярів 1-11 класів в Глухівському районі, за рахунок місцевих бюджетів. Отримав відповідь, що питання розглядається.

Друге звернення було щодо створення районного комунального (або змішаної форми власності) підприємства в якому можна було б працевлаштувати більше 300 (трьохсот) мешканців нашого району. Нажаль через 2 (два) дні отримав негативну відповідь!

Зважаючи на те, що відповідь надійшла миттєво (за 2-а дні!), можна зробити висновок, що питання відкриття підприємств в районі та працевлаштування мешканців села для керівництва району «не на часі»! А як відомо подібне підприємство в районі існувало! Куди воно поділося? Куди поділись будівлі і обладнання яке було у майстернях цього підприємства? А це майно не на тисячі, а мабуть на мільйони і воно належало громаді району!

На моє Депутатське звернення щодо розгляду питання про можливість задіяти місцевих будівельників при ремонтно-будівельних роботах в районі і максимально відмовитися від послуг сторонніх ремонтно-будівельних бригад - відповіді поки не отримав!  А такій підхід до місцевих робіт, на які виділяються мільйонні бюджетні кошти, надав би можливість створювати нові робочі місця, сплачувати податки в місцевий бюджет та багато інших позитивних можливостей нашому району.

Є ще багато, про що потрібно правдиво інформувати виборців і все населення району, АЛЕ(!) відповідне обмеження не надає такої можливості депутату Глухівської районної ради!

Депутат Глухівської районної ради від ПП «УКРОП» Микола Буряк

Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter

Похожие новости

 • #1
 • 20 мая 2016 17:18
 • Автор: Фосген

Буряк от "Укропа",весело звучит.Николай не обижайтесь,просто каламбур.

 • #2
 • 20 мая 2016 18:54
 • Автор: NIKOLO

А на что обижаться? Огородная партия "Укроп-Буряк" - всё нормально...

 • #3
 • 22 мая 2016 21:58
 • Автор: 5 копеек

Когда убили журналиста Бузину - вы молчали. Когда посадили Коцабу и других журналистов - вы молчали. Когда закрывали неугодные сайты и громили каналы - вы молчали. Теперь, когда от корыта отодвигают вас, вы вспомнили о "свободе слова"? Запомните, свобода слова не бывает выборочной! Она либо есть, либо её нет! И вы - псевдожурналисты - сами создали такое поле, когда свобода слова в стране растоптана! Теперь обижайтесь сами на себя и идите вслед за Шустером!

 • #4
 • 22 мая 2016 22:08
 • Автор: han

Цитата: 5 копеек
Когда убили журналиста Бузину - вы молчали. Когда посадили Коцабу и других журналистов - вы молчали. Когда закрывали неугодные сайты и громили каналы - вы молчали. Теперь, когда от корыта отодвигают вас, вы вспомнили о "свободе слова"? Запомните, свобода слова не бывает выборочной! Она либо есть, либо её нет! И вы - псевдожурналисты - сами создали такое поле, когда свобода слова в стране растоптана! Теперь обижайтесь сами на себя и идите вслед за Шустером!

А еще российские каналы запретили показывать. Уффф фожизды праклятые. путенпамаги  wink 

 • #5
 • 22 мая 2016 22:42
 • Автор: 5 копеек

Тебе уже ничего не поможет - только принудительное лечение! Видать сильно уронили...

 • #6
 • 22 мая 2016 23:04
 • Автор: han

5 копеек, ты статью читал ? Или опять в тупую деньги дыркача отрабатываешь ?

В районній раді більшість депутатів , а це більш ніж 85% від загальної кількості всіх депутатів райради, є депутати від політичних партій «Опозиційний блок», «Воля народу», БПП-«Солідарність» і багато з них, це є політично-заангажовані колишні члени Партії Регіонів.

 • #7
 • 23 мая 2016 08:55
 • Автор: pepsikolka

NIKOLO,Константинович,ну не кормите тролей на Глухов без цензуры,Вас оскорбляют,хамят.Пусть пишут один одному,там и читать никто не захочет ихний бред

 • #8
 • 23 мая 2016 13:14
 • Автор: NIKOLO

pepsikolka, - Уговорили! Но хотелись бы пояснить тем ТРОЛЯМ их тупость и дибелизм - ВДРУГ ПОЙМУТ?!pepsikolka,- Поспешил я с Вами согласиться и поясню почему...  Тролей на "Глухов БЕЗ цензуры" 3(три), но тролят 5(пять). 2-а дубля!  На сайте "Глухов БЕЗ цензуры" зарегистрированно более 2000 пользователей! Регулярно читают 1000 - 1500 человек и вот этим людям нужно давать правдивую информацию!  Думаю всем понятно кто и для чего создавал тот сайт...  То, что они там пытаются меня оскорблять и унижать - я на это смотрю со своей точки зрения и всё больше убеждаюсь, что я во многом даю верную информацию. Они (троли) нервничают и тролят. а  тем тролям не хватает развития ( да и задача у них другая!)для опровержения моей информации - так как она правдива и неопровержима! Кажется они уже не рады что создали ЯКОБЫ "БЕЗЦЕНЗУРНЫЙ" сайт! Думаю наоборот, нужно многим подключатьсч к этому сайту и рассказывать народу правду, опровергая ложь проплаченных тролей!

       5 копеек,- Вы хотябы малость представляете работу депутата районного совета? О КАКОМ КОРЫТЕ ИДЁТ РЕЧЬ? Если Вы сидите у корыта, это не значит, что есть корыто для депутата райрады!  Депутат райрады работает на общественных началах! По возможности пытается помагать жителям района, но у этого депутата, мало того, что руки связаны по решению финансовых вопросов, так вот ещё придумали и фактически запретить ему печататься в районной газете "Глуховщина", которая ЕДИНСТВЕННАЯ(!) в районе из которой жители Глуховского района черпают, НА СЕГОДНЯ, ОДНОБОКУЮ информацию и в основном ...Про спріяння нардепа А.Деркача...! Хотя это "спр1яння" довольно загадочное. 

     Привожу Вам свежий пример - статью которую вы читаете на этом сайте, редактор газеты "Глуховщина" сказала мне, ЧТО ПЕЧАТАТЬ НЕ БУДЕТ!!! Другими словами данная информация до населения района ДОВЕДЕНА НЕ БУДЕТ! А ведь принято Решение райрады, заключон Договор с редакцией и предусмотрено финансирование газеты! В статье я об этом писал. Так как это понимать? Я попросил её дать мне обоснованный ответ, а дальше будем посмотреть исходя из ответа и действий редакотора, да и Голови райрады!!!

      ВОТ ВАМ И КОРЫТО!!!NIKOLO,- Хотел ошибки поисправлять - не нашёл как...

 • #9
 • 23 мая 2016 13:32
 • Автор: admin
NIKOLO,- Хотел ошибки поисправлять - не нашёл как...

NIKOLO, Если вы имеете ввиду ошибки в статье:
Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter

 • #10
 • 23 мая 2016 13:41
 • Автор: pepsikolka

 NIKOLO,не пишите,ихний бред уже через месяц никто не зайдет читать.А так самому интересно заглянуть на очередные опусы.

 • #11
 • 23 мая 2016 20:22
 • Автор: NIKOLO

admin,- Не в статье, в моём последнем комментарии.

 • #12
 • 23 мая 2016 20:37
 • Автор: admin

Цитата: NIKOLO
admin,- Не в статье, в моём последнем комментарии.

Редактирование комментариев пользователями недоступно. Можете сообщить нам об ошибке с помощью жалобы на комментарий. Нажмите "пожаловаться" под комментарием и опишите суть проблемы в появившемся окне.