Новость из категории: Новости / Новости с видео

Напружена сесія райради (відео)

22 квітня о 10.00 на шостій сесії депутатами районної ради сьомого скликання було розглянуто 29 питань, які були внесені до порядку денного. На сесії були присутні депутати облради: Надія Олексіївна Вайло від фракції «Воля народу» та Микола Борисович Биркун від ВО "Свобода", член постійної комісії обласної ради з питань промисловості, енергетики, транспорту, розвитку підприємництва, котрий закріплений фракцією за нашим містом. На початку засідання надійшло звернення від депутата райради Віктора Васильовича Скопенка, щодо визнання Глухівською районною радою Російську Федерацію агресором до нашої держави та проведення патріотичної роботи серед молоді, населення Глухівщини.

Це звернення було відхилено головою райради Олексієм Олександровичем Ткаченком, посилаючись на порушення регламенту роботи, згідно якого ініціатор повинен підготувати подання і проект рішення. Отже, зі слів Олексія Олександровича: - це важливе питання, яке обговорювалось на комісії, винесли резолюцію поговорити на президії та дійшли висновку, що ініціатор повинен подати письмово проект рішення, обґрунтування його, тому без підготовки виносити його було б неправильно. Тому президія дійшла до висновку, що треба все-таки це подання винести на комісію, потім на президію, зробити його відкритим, бо є про що поспілкуватися - no comments.
Тетяна Іванівна Савенко запропонувала на розгляд сесії внести проект рішення Від «Волі народу», щодо підвищення орендної плати за оренду паїв земель с/х призначення. Мотивуючи тим, що збільшення податку з 3 до 5% збільшить надходження бюджету до 3 млн.грн. та у зв`язку з низьким рівнем життя громадян району, одним із джерел якого є підвищення орендної плати за використання землі с/х призначення, районна рада вирішила рекомендувати с/х підприємствам віднайти фінансові ресурси та переглянути договори оренди за оренду землі с/х призначення з 3 до 5%. Це рішення, на думку депутата Віктора Васильовича Скопенка, зачіпає насамперед дрібних фермерів, тому що такі податки зможуть платити тільки крупні агропідприємства, а дрібні натомість збанкрутують, і потім агрокорпорації поскуповують землю за копійки, а селяни залишаться без засобів для існування.

Про реформування друкованого засобу інформації газети «Глухівщина» та редакції газети «Глухівщина», співзасновником якої є Глухівська районна рада, доповіла головний редактор видання Тетяна Миколаївна Муковоз.
Про це та інше дивіться у нашому відеорепортажі.

Микола Захарченко, Олександр Фурс.Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter

Похожие новости

 • #1
 • 25 апреля 2016 12:56
 • Автор: холодний яр

В черговий раз Глухівська райрада показала своє сепарське нутро ( питання визнання агресії ) . Зібралось кубло антиукраїнське і , прикриваючись регламентом , на третьому (!!!) році війни не виносять навіть на розгляд питання визнання агресії .

Так званий  " український козак " Соломенний апелює до народу : а може він , народ , не бачить ніякої війни та агресії . Сучара , клоун  , ряжений під козака . А натура кацапоїдна . Хоч які пісні народні не співай .

Дивишся такі засідання , на таких депутатів і хочеться одного : щоб прийшла війна ( з танками , військами , обстрілами реактивною артилерією ) на ваші голови та сім'ї . Прийшла без всяких реламентів та протоколів . Щоб кров'ю захлинулись .  

А воно так і буде - війна прийде сюди , до нас . Бо ви ж , суки - дупатати , самі ж своїми діями сепарськими, рашизм і запрошуєте . 

Нехай так і буде . Хочете війни - отримуйте ! Але ж памятайте : першими здохните ви . І ніхто вас , грьобаних сепарів , жаліти не буде . Тисячі кращих синів України загинули . А ви в регламент гуляєтесь ? Ну - ну 

 • #2
 • 25 апреля 2016 16:03
 • Автор: Мёртвая Луна

яр, ти серйозно? Ці ж гниди підуть першими своїх стріляти і катувати. На їх голови нічого не впаде, якщо наші не повбивають. Самі будуть квартири і майно відбивати. ГНР певно вже собі планують.

 • #3
 • 25 апреля 2016 16:22
 • Автор: холодний яр

Мёртвая Луна , я їх та мої побратими знищувати будемо . 

Така сувора необхідність . І ділема : або вони , або я 

 

 • #4
 • 25 апреля 2016 17:05
 • Автор: Сергей Викторович Латышев

холодний яр! Конечно, данное мероприятие не поможет гражданам г. Глухова, Глуховщины стать богаче и здоровее. Но! а что Вы предлагаете сделать для того, что бы Глуховщина начала расцветать, а у граждан Глуховщины и Украины качество жизни поднялось до лучших Мировых стандартов?

Слава Украине!

Геромя Слава!

Как-то так... для начала...

 • #5
 • 25 апреля 2016 21:12
 • Автор: han

холодний яр,

Але ж памятайте : першими здохните ви . І ніхто вас , грьобаних сепарів , жаліти не буде .

Они в Киев поубегают. Как и сепары с Донбасса.

 - "Гидре нужно рубить голову"

И.В.Коломойский