Новость из категории: Новости / Новости с видео

Судове засідання по відстороненню секретаря Глухівської міськради Олени Демішевої (відео)

Секретаря Глухівської міської ради Олену Демішеву відсторонили від посади до 20 січня 2019 року.

Таке рішення прийняв слідчий суддя Зарічного райсуду Микола Шершак. У неї є 5 днів на апеляцію.

Після того, як суддя проголосив рішення, присутні в залі почали кричати «Ганьба вам!». Серед них були депутат Сумської міської ради Денис Бутенко та обласної Петро Нечмоня, який сказав: «Ганьба вам від депутатів обласної ради».

На сторінці в соцмережі таке рішення судді Олена Демішева прокоментувала так:

 

- «Мене відсторонили від посади Секретаря!!! Я в шоці від наших правоохоронних органів!!! Не маючи жодних доказів, суддя погоджує клопотання слідчого. В принципі ми про це здогадувались, бо дуже нахабно вели себе регіонали!!!
Я у будь-якому випадку буду подавати апеляцію, бо знаю, що суди першої інстанції підконтрольні регіоналам».


Коментар з ФБ:

Lileya Rychkina

- «Пiдтримала в судi колегу з Глухівськоi мiської ради Олену Демiшеву. "Професiоналiзм” сторони обвинувачення вражає. Чого вартує наприклад питання на судi: "Назвiть причину, чому Мiшель Терещенко пiшов у вiдпустку?” Фарс, такої зневаги до суддi вiд "постраждалої” взагалi нiколи не бачила, чи може зовсiм вiдстала вiд життя? Коли суддя питає, чи наявнi у сторони обвинувачення докази, а "постраждала” вiдповiдає суддi: "Так, але я вам НЕ скажу". Цей приклад вiдповiдей увiйде до iсторiї правосуддя. Олена, тримайся, життя все одно покаже твою правду!» Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter
загрузка...

Похожие новости

загрузка...