Новость из категории: Новости

Юрій Бурлака програв суд міській раді (оновлено)

Сьогодні Глухівський міськрайсуд в особі судді Демченка О.С. розглянув справу за позовом Бурлаки Ю.О. до Глухівської міської ради. Бурлака планував поновитися на посаді заступника міського голови М.Терещенка та стягнути заробітну плату у межах суми за один місяць. Суд вирішив позов залишити без задоволення.

Юрій Бурлака програв суд міській раді

На даний час ця постанова не набрала законної дії. Вона може бути оскаржена Бурлакою в Харківському апеляційному адміністративному суді. Тож чекаємо на можливу апеляцію. Безробітного Юрія Олександровича в суді представляв адвокат - медіа юрист – Даценко А.М. Сам Ю.О. на суди не з’являється.

Інтереси Глухівської міської ради представляв Павленко Р.В.

Також сьогодні, 07.04.16р., Глухівська міська рада (представник Павленко Р.В.) подала апеляційну скаргу на Постанову Глухівського міськрайсуду. Мова йде про скасування рішень Глухівської міської ради №24 від 17.1215р., №33, 34 від 24.12.15р.--- про звільнення Халімоненко С.П., про ліквідацію газети «Народна Трибуна», про утворення ліквідаційної комісії. Таким чином, вищеназване рішення Глухівського суду не набирає законної сили до моменту рішення Харківського апеляційного адміністративного суду. Процес ліквідації продовжується відповідно до вимог чинного законодавства.

Завтра, 08.04.15р., у Глухівському міськрайонному суді відбудеться оголошення рішення за позовом Бурлаки Ю.О. про скасування рішення Глухівської міської ради щодо призначення на посаду секретаря міської ради Демішевої О.М.

Оновлено
Сьогодні Глухівський міськрайонний суд відмовив у задоволенні позову Бурлаці Ю.О. про скасування рішення міської ради про призначення секретарем міської ради Демішевої О.М. Також чекаємо на можливу апеляцію від Ю.О.
 
Тетяна Михайлик

Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter

Похожие новости