Новость из категории: Статьи

Шановна громадо!

Прийміть щирі вітання з нагоди Міжнародного дня волонтера, Дня Збройних Сил України та Дня місцевого самоврядування! Від щирого серця вітаю зі святом кожного, хто стоїть на захисті нашої Батьківщини, охороняє її кордони, оберігає мир та спокій народу. У цей день ми складаємо глибоку шану всім військовим, які боронять честь і свободу рідної землі, а також волонтерам та небайдужим громадянам, які всіляко допомагають нашій армії у справі зміцнення обороноздатності та підвищення безпеки держави. Сьогодні ми відчуваємо, якою дорогою ціною доводиться відстоювати основні конституційні засади нашої державності - незалежність, суверенітет, цілісність і недоторканість території, демократію, свободу. Шановні волонтери, члени волонтерських рухів та організацій! Ви є взірцем для майбутніх поколінь!

Ваші самовіддана праця та готовність до самопожертви врятували сотні життів українських солдатів. Від щирого серця я хочу привітати з Днем місцевого самоврядування працівників виконавчих органів міської ради, голів квартальних та будинкових комітетів. У час, коли наша країна перебуває у надскладній ситуації, коли порушено територіальну цілісність, а серед людей панує нерозуміння і розбрат, саме Ваша активна громадська позиція, небайдужість та невтомна праця додає віри у те, що у нашого народу є майбутнє. Твердо переконаний у тому, що у вирі останніх подій кожен з нас став більш відповідальним не лише за себе, а й за свою родину, місто, державу.
 
І саме це є запорукою становлення в Україні справжнього народовладдя, сильних місцевих громад, що знайде своє відображення у конституційному процесі. Тож нехай це потрійне свято додає нам сил та впевненості для досягнення поставлених цілей на благо нашої держави та громади міста. Щиро зичу усім стабільності, наснаги, терпимості, впевненості та віри в те, що гуртом ми здолаємо усі перешкоди, здобудемо мир, збережемо Україну! Слава Глухову! Слава Україні!
 
З повагою Міський голова Мішель Терещенко


Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter

Похожие новости