Новость из категории: Новости

Число "сім" без жодного сумніву - щасливе число.

Адже протягом минулого року та на початку нинішнього семеро глухівчан отримали ключі від помешкань. Так, минулої п’ятниці секретар міської ради Олена Демішева урочисто вручила ключі від приміщення, що відноситься до житлового фонду соціального призначення для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа у місті Глухові, останньому з-поміж щасливчиків. Необхідно зазначити, що такі результати стали можливими завдяки прийнятій Міській програмі з реалізації Конвенції ООН про права дитини на 2017-2019 роки.

Разом із цим варто відмітити високий рівень професіоналізму працівників служби у справах дітей Ірини Галушки, Валентини Топчій, які підготували та подали на розгляд відповідної обласної комісії 7 пакетів документів на житлові об’єкти, що Глухівська міська рада мала намір придбати для забезпечення житлом дітей-сиріт. Не менш оперативно й професійно спрацювали спеціалісти Управління житлово-комунального господарства та містобудування міськради Богдан Коваленко та Марія Сегеда. Саме завдяки їхнім навичкам і невичерпній енергії вперше в Глухові було створено житловий фонд соціального призначення дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа.

Тож, у підсумку вдалось залучити більше мільйона гривень із державного бюджету та 150 тис. грн. з бюджету Глухова. Але всі ці суми ніщо в порівнянні з щасливим блиском очей тих, на чию долю так рано випали складні життєві обставини. А між тим, робота в цьому напрямку продовжуватиметься.
 
Виконавчий комітет Глухівської міської ради


Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter
загрузка...

Похожие новости