Новина з категорії: Статті

ГО «Центр активних глухівчан»: перші підсумки роботи

Ось і минув рік із створення Громадської організації «Центр активних глухівчан». З чим ми прийшли до річниці. Перш за все: це допомога мобілізованим глухівчанам. Найбільший акцент прийшовся на маскувальні сітки. За рік ми сплели 162 сітки. Розмір нашої сітки 3м на 8м. Одна сітка це 25,5 кв.м., 16 000 зв’язаних вузлів. Отже всього ми нав’язали 2 592 000 вузлів. Спільна довжина шнура, який ми використовуємо, за цей час становить 777 км 600 м.

ГО «Центр активних глухівчан»: перші підсумки роботи

Звільнили від сміття (пластикових пляшок, склотари, макулатури) наше місто на 1730 гривень. Гроші використали на основу під сітки. Здали на утилізацію 130 кг відпрацьованих батарейок. Шили камуфльовані костюми для бійців АТО, кікімори та маскувальні костюми для зими. Передавали теплі речі, продукти, книги, засоби особистої гігієни. Працювали дружно і завзято.

ГО «Центр активних глухівчан»: перші підсумки роботи

Дякуємо всім хто допомагав нам: викладачам університету, студентам, учням місцевих шкіл, кадетським класам, сільським учням та їх вчителям. Усім-усім, хто допомагав нам своєю наполегливою працею чи грошима. Отже продовжуємо допомагати армії та активізовувати громаду. Чекаємо також на нових учасників у нашій справі.

Ірина Гайдук, Директор ГО «Центр активних глухівчан»
Адреса: гараж №5 (біля Нової пошти)


Поділитися в соціальних мережах:

Знайшли помилку у статті? Виділіть слово/кілька слів та натисніть Ctrl+Enter

Схожі новини

  • #1
  • 15 апреля 2016 16:27
  • Автор: холодний яр
Отакі об'єднання , організації , групи волонтерів свідомих громадян показали , що чиновники ( а їх десятки тисяч ) нафік не потрібні