Новина з категорії: Інформація

Зменшення тарифів на водопостачання

Згідно з наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 390 від 30.07.2012 року /Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад/ Глухівське КВУВКГ доводить до відома споживачів про встановлення тарифів на централізованого водопостачання 4,83 грн. за 1м3 (без ПДВ)та водовідведення 10,40 грн. за 1м3 (без ПДВ) згідно постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг №617 від 14.04.2016р.

Діючі тарифи були затверджені Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг постановою № 907 від 26.03.2015 року, за цей час відбулося зменшення єдиного внеску в статті відрахувань на соціальні заходи, зміни ціни на паливно-мастильні матеріали, оптимізацією статті по заробітній платі, збільшення вартості електроенергії та зміною обсягів по водопостачанню та водовідведенню.

Глухівське комунальне виробниче управління водогінно-каналізаційного господарства повідомляє споживачів про зменшення тарифів з 01.05.2016 року на централізоване водопостачання 4,83 грн. за 1м3 (без ПДВ) та централізоване водовідведення 10,40 грн. за 1м3 (без ПДВ) згідно постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг №617 від 14.04.2016р.

Діючі тарифи були затверджені Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг постановою № 907 від 26.03.2015 року, за цей час відбулося зменшення єдиного внеску в статті відрахувань на соціальні заходи, зміни ціни на паливно-мастильні матеріали, оптимізацією статті по заробітній платі, збільшення вартості електроенергії та зміною обсягів по водопостачанню та водовідведенню. Якщо в громадян є зауваження і пропозиції щодо зміни тарифу, просимо звертатися за адресою : вул. Благодатна,19, протягом 14 днів.

Начальник управління С. І. Никончук


Поділитися в соціальних мережах:

Знайшли помилку у статті? Виділіть слово/кілька слів та натисніть Ctrl+Enter

Схожі новини