Новость из категории: Информация

ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3022 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЗАПРОШУЄ НА СЛУЖБУ В РЕЗЕРВІ

На базі військової частини 3022 НГУ м. Шостка створено новий підрозділ - стрілецьку резервну роту. Підрозділ комплектується з числа резервістів, які виявили бажання проходити службу у військовому резерві та заключили контракт з командиром військової частини. [media=http://]

Переваги служби у резерві: -відстрочка від призову на строкову військову службу на весь період служби у військовому резерві.
-звільнення від призову на строкову військову службу, якщо виконали обов’язки служби у військовому резерві протягом першого та другого контрактів (один контракт для рядового складу - 3 роки, сержантського, старшинського та офіцерського складу - 5 років).
-збереження місця роботи, займаної посади та середньої заробітної плати на підприємстві, в установі чи організації, незалежно від підпорядкування і форм власності.
-виплата грошового забезпечення у розмірі від 1,5 до 2-х прожиткових мінімумів на місяць (пропорційно часу перебування на зборах).
- виплата одноразового грошового заохочення
-забезпечення всіма видами тилового, медичного та фінансового забезпечення.
Граничний вік перебування у військовому резерві - 60 років.
За довідками звертатись у робочі дні з понеділка по п’ятницю з 9 до 16 години у відділення кадрів військової частини та за телефоном: 095-352-20-60


Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter
загрузка...

Похожие новости