Новость из категории: Статьи

Випускний: замість бальних платтів – майки та шорти

11-класники глухівської ЗОШ №6 вирішили досить неординарно відсвяткувати закінчення школи. В той знаменний день хлопці та дівчата будуть ходити не вулицями міста у шикарному вбранні, а – в практичному одязі по Європі. Нинішня молодь віддає перевагу чомусь корисному та цікавому. Наприклад, подорожі за кордон - ніж хода колоною по Глухову з довготривалими урочистостями на площі Рудченка. Зі слів Оксани Бадуліної, матері 11-класника Станіслава, дане рішення далося їхній родині легко.

Будучи з чоловіком обоє педагогами за освітою і розуміючи важливість розвивально – пізнавального процесу для особистості дитини, вони одностайно виступили за те, щоб надати синові найбільше корисних емоцій та знань. «Діти побувають у чотирьох країнах Європи – Австрії, Польщі, Чехії та Угорщині, - каже Оксана Василівна. – У межах екскурсії відвідають найголовніші історичні місця Кракова, Відня, Будапешту та Праги. Скільки б дитина не читала у книжках про ці пам'ятки архітектури та історії, але краще 1 раз побачити власними очима, ніж 100 раз почути від інших. Нехай ця подорож стане подарунком дітям від батьків. Обійдеться поїздка у 250 євро. Для дівчаток ця сума приблизно така, яку вони планували витратити на сукні, зачіски, прикраси. А ось хлопчикам збирання на звичний випускний дешевший ніж їх однокласницям, тож поїздка, навпаки, вийде дорожче ніж традиційне святкування. Але ми, батьки, вважаємо, що на подорож Європою ніяких коштів не шкода, адже це – підвищення рівня знань, нові враження та позитивні емоції. До того ж, коли діти зможуть ще зібратися всі разом?
 
Ще один важливий момент – це те, що наші діти їдуть за кордон зі своєю вчителькою, класним керівником Світланою Олексіївною Макаєвою. Вона просто неймовірна жінка, педагог з великої літери, найкраща, найдобріша, і учням сумно з нею розлучатися. Тож час, проведений з класним керівником у неформальних обставинах, у подорожі – безцінний! Дітям потрібне це спілкування!». Почули ми думку щодо нетрадиційного випускного і самої Світлани Макаєвої. Педагог розповіла, що з ввіреним їй дитячим колективом подорожує вже давно, з 5-го класу. Скільки міст України об'їздили! Але мріяли побувати за межами рідної держави. І ось, мрія нарешті здійснюється: 11 клас їде до Європи. «Участь у подорожі прийме трохи більше ніж половина класу, - коментує співрозмовниця. – На місцях залишаються діти з різних причин – у кожного вона своя». У Глухові така подія – новина. Не дивно, що батьки змушені були долати перепони та перешкоди на шляху до здійснення дитячих мрій, адже відступати від загальноприйнятих норм та шаблонів завжди важко.
 
Оксана Ковальова


Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter
загрузка...

Похожие новости