Новость из категории: Новости / Происшествия

Правоохоронці застали жінку, котра просила милостиню разом зі своєю малолітньою дитиною

Правоохоронці застали за «роботою» жінку, котра заради більшого зиску просила милостиню разом зі своєю малолітньою дитиною.

Правоохоронці застали жінку, котра просила милостиню разом зі своєю малолітньою дитиною

Виявилося, що затримана (представниця ромської народності) в супроводі 8 річного сина ходила по багатоквартирному будинку та просила у громадян кошти на прожиття.

Таким чином, «турботлива» матуся замість того, щоб відправити дитину на навчання до школи, привчала її до старцювання. Відповідно до законодавства, втягнення малолітньої чи неповнолітньої особи у заняття жебрацтвом тягне за собою кримінальну відповідальність, передбачену ст. 150-1 Кримінального кодексу України.

Працівники Глухівського відділу поліції  звертаються до жителів та гостей регіону з проханням: якщо ви стали свідком такої події, або безпосередньо до вас завітали подібні «гості», негайно повідомляйте про це на цілодобову лінію «102».

Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter

Похожие новости

  • #1
  • 23 апреля 2016 20:11
  • Автор: han

Самогонщик, теперь попрошайка. Кто дальше ? дайте угадаю. В городском парке задержаны два особо опасных преступника, Жека и Костыль, несколько раз попадавшихся за распитие пива в общественном месте.  wink 

Это всё что нужно знать о нашей милиции.

  • #2
  • 25 апреля 2016 09:59
  • Автор: Андрей Пикула

Согласен. То что на базаре лютуют гамалеевские карманницы, то что в городе чистят квартиры - это все фигня,мы лучше самогонщиков и попрошаек половим