Новость из категории: Статьи

Звернення до мера

Шановний пане Мішелю! Повідомляємо Вам, що у Вас і досі працюють люди з команди колишнього мера-регіонала та дискредитують вашу діяльність. 15 лютого 2016 року начальник відділу освіти Васянович Людмила Григорівна та директор першої школи Давидович Олексій Феодосійович, перевищили свою компетентність, а також лобіюють інтереси іншої особи.

Васянович Л.Г. викликала до себе завідуючу дитячою поліклінікою та старшу медичну сестру для того, щоб вирішити кадрові призначення в центральній районній лікарні, на що медичні працівники відмовились. Тоді Васянович Л.Г. та Давидович О.Ф. прийшли в лікарню та почали вказувати головному лікарю та завідуючій дитячою поліклінікою, кого їм призначати. Проблема заключається в тому, що вийшла з відпустки по догляду за дитиною медична сестра Ступаченко Оксана, яка до того працювала в 1 -й школі, а на час її відпустки по догляду за дитиною тимчасово взяли іншу медичну сестру і тепер треба прибирати медичну сестру, яка тимчасово працювала, на час відпустки по догляду за дитиною Ступаченко Оксана, інтереси якої лобіюють дані особи.
 
А також особи з відділу освіти казали, що не дадуть нормально працювати Ступаченко Оксані. На якій підставі начальник відділу освіти та директор школи впливають на кадрові рішення районної лікарні? Чого і досі регіонали не прибрані з керівних посад та починають вкачувати та впливати на кадрові рішення? Обласна організація "Правого Сектора" висловлює своє незадоволення працею вашої команди, яка дозволяє такі вчинки керівним особам! Відповідь прошу надіслати на адресу: м. Глухів, вул. Терещенків, буд. 10, кв. 28.
 
З повагою, голова ОО "Правий Сектор" ПАРАЩЕНКО К.В. 16.01.2016
У наступних номерах ми надамо слово учасникам конфлікту.


Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter

Похожие новости