Новость из категории: Психология

Який кулон обрати кожному члену сім’ї?

Підвіски та кулончики, виготовлені з благородних металів, наприклад, платини, срібла, та золота мають особливий попит серед сучасних модників. Такі прикраси стильно доповнюються спеціальними шнурками з шовку, шкіри або атласу, чи ланцюжком з дорогоцінного металу. Кулони, сьогодні, популярні як серед жінок, так і серед чоловіків.

Золотий підвісок у сучасному каталозі ювелірних прикрас може мати різноманітний дизайн, геометричну та смислову концепцію. Експерти інтернет-магазину Злато підкреслюють, що найкращі ювеліри зі всього світу відтворюють не тільки класичні моделі обробок підвісок, а також втілюють у життя різноманітні авторські проекти прикрас.

Значення сучасних кулонів

Який кулон обрати кожному члену сім’ї?

Смислове навантаження є у кожній ювелірній прикрасі, включаючи навіть підвіски. Для даної категорії розрізняють:

- Кулончики у вигляді знаків зодіаку.
- Натільні хрестики;
- Естетичні моделі кулонів, що виконані у вигляді геометричних фігурок, сплетіння ліній, кольорів, з емалюванням та камінням, на шнурках та ланцюжках.
- Ладанки або кулони-іконки.
- Літери та символи.

Кулони з різних відтінків золота: прикраси ювелірної моди

Знаки Зодіаку, як правило, серед ювелірних крамниць представлені у вигляді дванадцяти фігурок, грецьких літер та інших різноманітних зображень. Носити такі підвіски хочуть всі ті, хто так чи інакше вірить у магічну силу зірок, незалежно від віку, соціального статусу та статі.

Натільні хрестики є символами для віруючих людей. Такі кулони можна дарувати рідним та близьким людям, маленьким діточкам на хрещення, онукам та племінникам. При цьому, розміри виробів зовсім ніяк не впливають на їх естетику. Маленькі прикраси, як правило, купують для підлітків та дітей, а аксесуари більшого розміру — для дорослих.

Який кулон обрати кожному члену сім’ї?

Ладанки є кулонами оберегами. Вони настільки ж символічні, як і натільні хрестики. Зображення біблійних сюжетів та святих відображаються умілими майстрами своєї справи у сріблі, платині та золоті. Особливо вишукано виглядають ладанки, які інкрустовані каміннями: дорогоцінними або напівкоштовними. Як правило, їх купують в комплектах з перстнями або сережками.

Букви та символи — це кулони, що мають сучасне тлумачення. Так, підвіски у вигляді замочків означають вірність, сердечка — любовні почуття і так далі. Букви можуть бути символом важливого слова або просто ім’я власника прикраси. Такий виріб є добрим рішенням для корпоративного презенту подрузі, другу чи іншій близькій людині.

Який кулон обрати кожному члену сім’ї?

Експерти інтернет-магазину Злато підкреслюють, що особливого статусу заслуговують кулони, що даруються під час заручин або весілля. Але, тут важливо брати до уваги не лише естетичний бік виробу, а ще й магічні властивості каменів, якими інкрустовано прикрасу. Особливо розкішно виглядає кулон з топазами, перлами та діамантами.

Більш бюджетні варіанти камінців, наприклад, фіаніт або бурштин, є не менш привабливими. Мініатюрні кулончики, що мають особистий глибокий зміст, рекомендується дарувати коханим дівчатамн.


Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter

Похожие новости