Новость из категории: Статьи

Відповідь Юрію Бурлаці

Щодо розпалювання міжнаціональної ворожнечі та нагнітання панічних настроїв у м. Глухові, наклеп та образа.

23 січня 2020 р. на сумському сайті: «dankor.sumy.ua» було розміщено статтю під назвою «Про керівника комунального закладу Сумської обласної ради та представників «руського міра».

Вкінці посилання на джерело: https://hlukhiv.info , підписано автором блогу: Захарченко Миколай .

 

Після публікації статті на «Данкорі», три дні потому на ФБ, сторінці колишнього міського голови м. Глухова, Юрія Бурлаки з’явилась ось така замітка:

 

Отже, як на мене, виглядає це так, що в даній публікації навмисно приховується джерело інформації (сайт«dankor.sumy.ua»), Юрій Олександрович cвідомо вводить глухівчан в оману, та наводить на думку, що нібито стаття «Про керівника комунального закладу Сумської обласної ради та представників «руського міра» розміщена на сайті: kourier.in.ua, засновником та редактором Захарченком.

 

Завершується пост Юрія Олександровича зверненням до СБУ: «У меня вопрос к СБУ: « Эта статья будет оценена по достоинству, в соответствии со ст.161 УК Украины, или тихонько промолчите?».

Зі свого боку цілковито згоден та підтримую останні рядки депутата Глухівської міської ради Юрія Бурлаки, що у своєму пості посилається на ст.161 ККУ та звертаюсь до Служби Безпеки України з проханням розібратися з ініціаторами інформаційного вкидання, що мало на меті поширення по підготовленим каналам дезінформації з метою поширити серед аудиторії свідомо неправдивих відомостей.

Думка Юрія Олександровича стосовно мене, як і раніше, зовсім не цікавить і його висловлювання: - «Всегда считал Н. Захарченко недалёким, а прочитав эту статью понимаю, что он безнадёжно болен…», - нехай залишаться на його совісті, але мені не байдуже висловлювання шановного пана Бурлаки, що пише: «Господа комнатные патриоты неужели Вы не понимаете, что уже надоели всем. От вас толку нет никакого. Вы как были наполнены дерьмом и злостью, так ничего и не изменилось. Вы не научились ничего создавать, а умеете только рушить.» - це звучить як образа всього патріотично налаштованого населення нашого міста, що об’єднувались, виходили на мітинги у підтримку «Революції гідності», потім протистояли російському вторгненню та окупації наших земель. 1 травня 2014 р., кілька тисяч людей вийшли на вулиці Глухова заради єдності України - ви там теж були? Щось не пригадую! Потім організовувався в місті волонтерський рух у підтримку наших захисників, які потребували допомоги від шкарпеток до тепловізорів, була створена у місті патріотична організація «Наш дім - Глухівщина», очолила її тоді тендітна жінка Надія Олексіївна Вайло. Ми гуртувались та все робили разом. Знову виникає питання, ви були в цих рядах? Теж ні! А що ж ви тоді робили пане Бурлако, у складний для країни час? Може ми чогось не знаємо, крім того, що ви купували мерседеси, будували маєтки та збагачувались. Наведіть, будь ласка, приклади який толк, зокрема від вас. Що ж ви такого «понасаздавали», крім примноження власних статків під час каденції міського голови.

Тож, зважаючи, що невідомими особами вчинені умисні дії, спрямовані на розпалювання національної ворожнечі та ненависті, поєднані з обманом, було направлено звернення до СБУ з проханням притягнути їх до кримінальної відповідальності. Також надіслано відкритого листа керівникові ТОВ «Данкор Медіа» М.О. Чайці з вимогою опублікувати негайне спростування наступного змісту: « 23 січня 2020 р. на веб-сайті - dankor.sumy.ua, було розміщено статтю під назвою «Про керівника комунального закладу Сумської обласної ради та представників «руського міра», автором якої вказано Захарченка Миколая. ТОВ «Данкор Медіа» повідомляє, що у вказаній статі поширені недостовірні відомості щодо її авторства. Зазначена стаття не має жодного стосунку до редактора газети «Кур’єр+ТРК Глухів» Миколи Захарченка, він не є її автором. »

Також, керуючись ст. 5 ЗУ «Про інформацію», з метою забезпечення відновлення мого порушеного немайнового права, прошу повідомити всю наявну інформацію щодо замовника та автора статті «Про керівника комунального закладу Сумської обласної ради та представників «руського міра».

Микола ЗахарченкоПоделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter

Похожие новости